Colon C proszek - 200 g Zobacz większe

Colon C proszek - 250 g

Nowy produkt

Colon C proszek - ułatwia perystaltykę jelit.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 10.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Colon C proszek - 250 g

Colon C wskazania:

Suplement diety przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12-go roku życia.

Colon C właściwości:
Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) jest źródłem błonnika pokarmowego. Jest to włókno roślinne, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym. Babka jajowata korzystnie wpływa na pracę jelit i ułatwia wypróżnianie, a ponadto łupina babki jajowatej pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi.
Natomiast cykoria wspiera odchudzanie, zdrowie jelit i kontrolę wagi oraz ułatwia zachowanie prawidłowego stężenia cukru we krwi.

Colon C zalecane spożycie:
2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) przed posiłkami rano i wieczorem. Zmieszać z 1/2 szklanki płynu (wody lub soku) i wypić. Popić dodatkową porcją płynu. Łączna ilość przyjętego płynu na 5 g suplementu diety Colonu C nie powinna być mniejsza niż 250 ml.

Składniki:
łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), inulina z cykorii (Cichorium intybus), podwójnie powlekane bakterie z rodzaju Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Colon C proszek - 250 g

Colon C proszek - 250 g

Colon C proszek - ułatwia perystaltykę jelit.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: