Bio-cla z zieloną herbatą x 90 kaps Zobacz większe

Bio-cla z zieloną herbatą x 90 kaps

Nowy produkt

Bio-CLA z zieloną herbatą pomaga zredukować tkankę tłuszczową

Więcej szczegółów

£ 21.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bio-cla z zieloną herbatą x 90 kaps

Bio-CLA z zieloną herbatą wlasciwosci

- spalacz tłuszczów

- bez efektu jo-jo

- nr 1 wybór polskich farmaceutów


3 kroki do szczupłej sylwetki
 

Ekstrakt z zielonej herbaty i sprzężony kwas linolowy (C.L.A.) - idealne połączenie składników ułatwiających odchudzanie.

Krok 1 - pomaga zredukować apetyt

Krok 2 - wspomaga spalanie tłuszczu

Krok 3 - pomaga przeciwdziałać efektowi jo-jo

Jak działa Bio-cla z zielona herbata.

C.L.A. to kwas tłuszczowy, który pomaga zredukować tkankę tłuszczową, a jednocześnie nie osłabia mięśni. Badania naukowe udowodniły, że C.L.A. pozytywnie wpływa na proporcje tkanki tłuszczowej i mięśniowej w organizmie poprzez:

blokowanie wchłaniania tłuszczu do komórek tłuszczowych

redukcję magazynowania tłuszczu

uwalnianie tłuszczu ze zmagazynowanych w tkance tłuszczowej zapasówv

przeciwdziałanie utracie mięśni

przekazywanie tluszczu do tkanki mięśniowej gdzie jest spalany w procesie produkcji energii

Stosowanie C.L.A. przy kuracji odchudzającej zakładającej obniżoną zawartość kaloryczną posiłków i większą aktywność fizyczną zredukuje masę tłuszczową i utrzyma lub nawet zwiększy masę mięśniową. Im więcej się ćwiczy, tym więcej tkanki tłuszczowej ulega spaleniu. C.L.A. pomaga transportować tłuszcz z krwiobiegu z pożywienia do mięśni - naszym zadaniem jest dokończyć ten proces stymulując mięśnie ćwiczeniami, by pobierały energię ze spalania tłuszczu.

Pomaga przeciwdziałać efektowi jo-jo
Odchudzanie zazwyczaj pociaga za sobą utratę tkanki tłuszczowej ale TAKŻE mięśniowej. Jest to niekorzystne dla odchudzania, ponieważ potrzebujemy mięśni, by spalać kalorie. Kiedy po zakończeniu kuracji wracamy do poprzednich nawyków żywieniowych, organizm nadal ma spowolniony metabolizm i nie jest w stanie spalać wiekszej ilości kalorii, ponieważ ma mniej mięśni. W rezultacie znów zaczynamy tyć. Z C.L.A. można uniknąć przyrostu wagi, ponieważ pomaga on zredukować tłuszcz a nie mięśnie.

Jak działa ekstrakt z zielonej herbaty?
Ekstrakt jest uzyskiwany z liści zielonej herbaty (camemellia sinensis). Badania naukowe pokazują, że zawartość biologicznie aktywnych substancji, tzw. polifenoli i katechin, zapewnia doskonałe działanie antyoksydacyjne. Katechiny mają silny wpływ na metabolizm energetyczny organizmu poprzez:

redukcję apetytu

zwiększanie spalania tłuszczu

zwiększanie produkcji ciepła

Podczas stosowania ekstraktu wydatkowanie energii zwiększa się o 4% co równa się utracie 100 kalorii dziennie bez ćwiczeń, ponieważ zielona herbata stymuluje utlenianie (spalanie) tłuszczu, nawet kiedy nie jesteśmy aktywni fizycznie (podczas spoczynku). Ta cenna właściwość pozwala na spalanie dodatkowych kalorii bez wysiłku. Ponieważ do tego nie potrzeba ćwiczeń, energia jest uwalniana jako ciepło. W efekcie wzrasta produkcja ciepła przez organizm.

Udowodniona skuteczność!
Bio-C.L.A. z zielona herbatą zostało poddane testom/badaniom w Norwegii. Sześć kobiet 
z nadwagą stosowało preparat przez 8 miesięcy. Średnia utrata wagi wynosiła 9,2 kg 
a masy tłuszczowej o 20%.

Sposób użycia:
Zalecana dawka Bio-C.L.A. z zielona herbatą to 4 do 6 kapsułek dziennie. Podczas diety ograniczającej ilość kalorii oraz ćwiczeniami (co najmniej 30 minut średniointensywnego marszu lub jazdy na rowerze) zaleca się 6 kapsułek. Kapsułki powinny być spożywane podczas posiłku i popijane dużą ilością wody.

W badaniu naukowym, przeprowadzonym w Skandynawii, w którym wzięło udział 180 osób, jednej grupie podawano C.L.A. a drugiej identyczne kapsułki zawierające nieaktywną substancję (placebo). Udowodniono, że w czasie 12 miesięcy suplementacji u badanych masa tłuszczowa uległa redukcji o 10%, a masa mięśniowa wzmocniła się o około 2%. Ważne jest to że uczestnicy badania nie zmieniali dotychczasowego trybu życia - nie uprawiali żadnego sportu. U grupy stosującej placebo nie odnotowano takich zmian.

(American Journal of Clinical Nutrition, November 2004;79:1118-25)

Składniki

Kwasy tłuszczowe z oleju z krokosza barwierskiego (CLA), ekstrakt z zielonej herbaty, żelatyna, glicerol - substancja utrzymująca wilgoć, karmel amoniakalny - barwnik, dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca.

 
2 kapsułki zawierają: C.L.A. (sprzężony kwas linolowy) 600mg, wyciąg z zielonej herbaty 250mg.
4 kapsułki zawierają: C.L.A. (sprzężony kwas linolowy) 1200mg, wyciąg z zielonej herbaty 500mg.
6 kapsułek zawiera: C.L.A. (sprzężony kwas linolowy) 1800mg, wyciąg z zielonej herbaty 750mg.Dlaczego musimy ćwiczyć?
Jeśli chcemy szybko zauważyć efekty, powinniśmy zwiększyć aktywność fizyczną. Ćwiczenia zmuszają komórki do spalania większej ilości składników odżywczych, w tym tłuszczów. Im więcej się ruszymy, tym komórki mięśniowe są bardziej stymulowane do pracy. Spalając tłuszcz sama tkanka mięśniowa wzmacnia się, a ciało staje jędrne. Mocne mięśnie są podstawą ładnej sylwetki np. wyrobione mięśnie brzucha utrzymują organy wewnętrzne zwarte i przeciwdziałają wypukłemu „brzuszkowi".

Preparat dostępny bez recepty w aptekach.

Dawkowanie: Przyjmować 4-6 kapsułek dziennie podczas posiłku.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Bio-cla z zieloną herbatą x 90 kaps

Bio-cla z zieloną herbatą x 90 kaps

Bio-CLA z zieloną herbatą pomaga zredukować tkankę tłuszczową

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: