Undofen terapia kwasowa tca 1,5 ml Zobacz większe

Undofen Pro Pen terapia kwasowa tca

Nowy produkt

Undofen Pro Pen terapia kwasowa skutecznie eliminuje brodawki.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 12.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Undofen Pro Pen terapia kwasowa tca


Undofen terapia kwasowa wskazania i działanie

Undofen Pro Pen Terapia kwasowa TCA skutecznie i w bezpieczny sposób usuwa brodawki i kurzajki. Łatwy i szybki w aplikacji, dzięki innowacyjnej formie aplikatora. Można stosować u dzieci powyżej 4 roku życia.

Undofen Pro Pen Terapia kwasowa TCA to skuteczna i łatwa w użyciu metoda samodzielnego leczenia przy pomocy silnie stężonego żelu powodującego usuwanie brodawek/kurzajek.
Brodawki występują u 7-10% ogólnej populacji. Są one bardzo zaraźliwe i najczęściej pojawiają się w trakcie osłabienia układu odpornościowego organizmu. Ponad 50% brodawek znika z wciągu dwóch lat bez leczenia. Jednakże wiele osób decyduje się na leczenie, ponieważ brodawki mogą być nieestetyczne, a w przypadku brodawek stóp także bolesne.

Undofen terapia kwasowa dawkowanie

  1. Przed pierwszym użyciem i zdjęciem nakrętki należy wykonać kilka pełnych obrotów minimum 3 razy, aby żel przedostał się do końcówki aplikatora. W przeciwnym razie produkt nie będzie gotowy do użycia.
  2. Stuknij aplikatorem (nakrętką skierowaną w dół) 3 razy w twardą powierzchnię, aby żel spłynął do końcówki aplikatora.
  3. Ustaw niebieskie zgrubienie (na nakrętce) i białe (na aplikatorze), a następnie zdejmij nakrętkę. Korek posiada zabezpieczenie przed dziećmi, dlatego do jego zdjęcia potrzebne będzie użycie siły poprzez mocne pociągnięcie korka.
  4. Połóż końcówkę aplikatora na brodawkę/kurzajkę. Naciśnij niebieski przycisk i trzymaj przez 10 sekund. W przypadku większych brodawek/kurzajek (> 6 mm) może być potrzebna dodatkowa aplikacja produktu.
  5. Po aplikacji, nałóż nakrętkę. Przekręć ją tak, żeby niebieski i biały punkt nie był w tym samym ułożeniu.

Powtarzaj aplikację raz w tygodniu, dopóki brodawka/kurzajka nie zniknie, maksymalnie do 6 tygodni. Dla uzyskania lepszych rezultatów zalecane jest zanurzenie stóp lub rąk w ciepłej wodzie na 5 minut przed nałożeniem produktu.

Skład
Kwas trójchlorooctowy (TCA), woda.

Undofen terapia kwasowa przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Undofen Pro Pen terapia kwasowa tca

Undofen Pro Pen terapia kwasowa tca

Undofen Pro Pen terapia kwasowa skutecznie eliminuje brodawki.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: