Maxibiotic maść 5 g Zobacz większe

Maxibiotic maść 5 g

Nowy produkt

Maxibiotic maść - rany, zadrapania i skaleczenia oparzenia lub powikłane zakażeniem bakteryjnym.

Więcej szczegółów

£ 4.30

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Maxibiotic maść 14 g

Maxibiotic wskazania

Maxibiotic to trzyskładnikowa maść antybiotyczna do użytku domowego. W obliczu drobnych ran, otarć, oparzeń i owrzodzeń staje się pierwszą pomocą w walce z zakażeniem bakteryjnym i powstaniem stanu zapalnego. Neomycyna, polimyksyna B i bacytracyna wzajemnie uzupełniają spektrum działania chroniąc przed patogenami najczęściej powodującymi zakażenia skóry.


Niewielkie rany, otarcia, zadrapania i skaleczenia narażone na ekspozycję bakteriami chorobotwórczymi lub drobne przerwanie ciągłości skóry powikłane zakażeniem bakteryjnym.

Maxibiotic właściwości:
Lek MaxiBiotic ma postać maści do miejscowego stosowania na skórę. Pozwala to na szybkie zahamowanie rozwoju zakażenia bez obciążania całego organizmu antybiotykiem doustnym. Substancje czynne leku to trzy antybiotyki o szerokim zakresie działania przeciwbakteryjnego, wobec bakterii będących przyczyną większości zakażeń skóry.

Maxibiotic - aplikacja i sposób użycia:
Maść Maxibiotic należy nakładać miejscowo na skórę, którą uprzednio oczyszczono. Miejsce zranienia po nałożeniu leku można przykryć opatrunkiem z gazy lub pozostawić nieosłonięte. Częstotliwość aplikacji maści Maxibiotic w zależności od potrzeb i wchłaniania produktu wynosi od 2 do 5 razy na dobę. Dzięki temu chorobowo zmieniona powierzchnia skutecznie zostanie ochroniona przed rozwojem zakażenia.  

Maxibiotic ostrzeżenia przed zastosowaniem:
Uwaga! Nie stosować długotrwale ze względu na rozwijającą się oporność bakterii i możliwość toksycznego działania oraz nadkażenia drożdżakami.  
Uwaga! Nie zaleca się stosowania leku u dzieci poniżej 12 roku życia.  


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Maxibiotic maść 5 g

Maxibiotic maść 5 g

Maxibiotic maść - rany, zadrapania i skaleczenia oparzenia lub powikłane zakażeniem bakteryjnym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: