Wyprzedaż! DAKTARIN Puder - 20 g Zobacz większe

DAKTARIN Puder - 20 g waznosc 30.10.2022

Nowy produkt

Daktarin puder - zakażenia skóry wywołane przez dermatofity, drożdżaki i inne grzyby.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 3.35

-50%

£ 6.70

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

DAKTARIN Puder - 20 g

Daktarin puder wskazania

  • Puder (zwykle w połączeniu z kremem): grzybica międzypalcowa stóp, grzybica obrębna pachwin, pieluszkowe zapalenie skóry; profilaktyka grzybiczych zakażeń stóp.

Daktarin puder wlasciwosci

Pochodna imidazolu o szerokim zakresie działania przeciwgrzybiczego. Hamuje biosyntezę ergosterolu niezbędnego do budowy błony komórkowej grzyba, co prowadzi do jej uszkodzenia i obumarcia komórki grzyba. Działa na dermatofity (rodzaje Trichophyton, Epidermophyton, Microsporum) i drożdżaki (rodzaje Candida, Cryptococcus). Działa również przeciwbakteryjnie na ziarniaki Gram-dodatnie (paciorkowce, gronkowce). Wywiera szybkie działanie przeciwświądowe. Wchłania się w bardzo małym stopniu po zastosowaniu na skórę.

Daktarin puder dawkowanie

Na chorobowo zmienioną skórę nanosi się 2 razy dziennie puder lub krem (krem należy wcierać aż do całkowitego wchłonięcia). W przypadku skojarzonego stosowania pudru i kremu, należy raz dziennie nakładać puder i raz dziennie krem. Czas trwania leczenia wynosi 2-6 tyg.; leczenie należy kontynuować przez 7 dni po ustąpieniu zmian. W kandydozie skóry, grzybicy ciała, paznokci i łupieżu pstrym leczenie trwa zazwyczaj 2 tygodnie; w grzybicy stóp - 4-6 tygodni. W grzybicy paznokci krem należy stosować pod opatrunki zamknięte. W zapobieganiu grzybicy stóp stosuje się puder raz dziennie do środka butów i skarpetek.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

DAKTARIN Puder - 20 g waznosc 30.10.2022

DAKTARIN Puder - 20 g waznosc 30.10.2022

Daktarin puder - zakażenia skóry wywołane przez dermatofity, drożdżaki i inne grzyby.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: