HASCOVIR LIPOŻEL PRO Żel 50 mg - 3 g Zobacz większe

HASCOVIR LIPOŻEL PRO Żel 50 mg - 3 g

Nowy produkt

Hascovir Lipozel leczy opryczszke wargowa.

Więcej szczegółów

£ 6.60

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

HASCOVIR LIPOŻEL PRO Żel 50 mg - 3 g

Hascovir Lipozel wskazania

Hascovir Lipożel pro jest żelem przeznaczonym do miejscowego stosowania celem leczenia opryszczki wargowej (tzw. zimno) oraz zmian opryszczkowych na twarzy, które wywołane są przez wirusa opryszczki pospolitej (Herpes simplex).

Hascovir Lipozel działanie


Zarówno opryszczka wargowa jak i zmiany opryszczkowe na twarzy są efektem zakażenia wywołanego przez wirus opryszczki zwykłej (Herpes simplex - HSV-1). Zmiany takie charakteryzują się występowaniem pojedynczych lub mnogich skupisk małych pęcherzyków, wypełnionych treścią surowiczą. Zakażenie HSV to zwykle samoograniczający się proces chorobowy, który w większości przypadków nie wymaga konsultacji lekarskiej. W zupełności wystarczy samodzielne stosowanie leczenia miejscowego. Warto wtedy sięgnąć po Hascovir Lipożel pro. Jako substancję czynną zawiera on acyklowir. Acyklowir jest prolekiem, który w wyniku forsforylacji przechodzi do formy czynnej i charakteryzuje się działaniem przeciwirusowym. Po zastosowaniu na skórę działa silnie przeciw wirusowi opryszki pospolitej (Herpes simplex). Bezpieczny mechanizm jego działania oraz miejscowe zastosowanie produktu Hascovir Lipożel pro to gwarancja wysokiego profilu bezpieczeństwa produktu i jego skuteczności, które zostały potwierdzone wieloma badaniami.


Hascovir pro dawkowanie

Lek Hascovir Lipożel pro nakładaj 5 razy na dobę na chorobowo zmienione miejsca na skórze w odstępach około czterogodzinnych, z przerwą nocną.
Lek działa najskuteczniej, jeżeli rozpoczyna się leczenie podczas pierwszych objawów np. swędzenie, pieczenie.
Leczenie powinno trwać co najmniej przez 4 dni.
W przypadku gdy nie nastąpiło zagojenie zmian skórnych leczenie można przedłużyć do 10 dni.

Ważne informacje:
Żel jest niewskazany w przypadku nadwrażliwości na acyklowir, walacyklowir lub na którąkolwiek substancję pomocniczą..


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

HASCOVIR LIPOŻEL PRO Żel 50 mg - 3 g

HASCOVIR LIPOŻEL PRO Żel 50 mg - 3 g

Hascovir Lipozel leczy opryczszke wargowa.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: