Paranit lotion 100 ml Zobacz większe

Paranit lotion 100 ml

Nowy produkt

Paranit lotion pomaga duszeniu (zabiciu) i wysuszeniu wszy i gnid.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 8.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Paranit lotion 100 ml

Paranit lotion wskazania i działanie

  • Paranit to preparaty o nowej formule podwójnego działania. Nowa formuła oparta jest na oleju mineralnym i dimetikonie co pozwala na podwójny zakres działania, polegający na uduszeniu (zabiciu) i wysuszeniu wszy i gnid. Paranit Nowa, podwójna formuła zabija 100% wesz głowowych i gnid*. Ilość użytego produktu przekłada się na ilość usuwanych wszy i gnid po aplikacji i wpływa na skuteczność leczenia. Dlatego też, zaleca się stosowanie konkretnej dawki produktu oraz staranne przeczesanie włosów, aby mieć pewność,że wszy głowowe i gnidy zostały usunięte.
  • Pojemność preparatów w butelce 100ml wystarcza do 4 zastosowań, w zależności od długości włosów, co w zupełności wystarcza do usunięcia infekcji u pojedynczej soby (zalecane 2 aplikacje).
  • Nowe preparaty lecznicze Paranit to 3 uniwersalne produkty o potwierdzonej badaniami klinicznymi wysokiej skuteczności, w zróżnicowanych cenach ze względu na komfort stosowania: Paranit Spray podwójna formuła i Paranit Lotion oraz najnowszy: Paranit Szampon leczniczy. Produkty nie zawierają składników o działaniu chemicznym, a ich czysto mechaniczny sposób działania sprawia, że wszy głowowe nie są wstanie uodpornić się na składniki preparatów. Niechemiczny sposób działania to istotna zaleta preparatów Paranit w przypadku powtórnych infekcji pochodzących z zewnętrznego źródła (np. przedszkole lub szkoła)- preparaty za każdym razem zachowują tą samą wysoką skuteczność. Wszystkie produkty Paranit są w pełni bezpieczne i mogą być stosowane u dzieci już od 2 roku życia.
  • Formuła preparatu składającego się z oleju mineralnego i dimetikonu pozwala na podwójny zakres działania dla uzyskania najlepszego efektu, polegający na uduszeniu i wysuszeniu wszy i gnid. 
  • Skuteczność preparatu Paranit potwierdziły badania kliniczne przeprowadzone na uniwersytetach w Miami (USA), w Paryżu i w Jerozolimie. Dowiedziono, że jest to skuteczny środek do zwalczania wszawicy głowy. Unikalny, opatentowany skład pomaga oderwać jajeczka wszy, a dołączony do opakowania specjalny grzebień ułatwia ich usuwanie. Z uwagi na specyficzny mechanizm działania preparatu, wszy nie mogą uodpornić się na Paranit.
  • Preparat jest łatwy i efektywny w użyciu, ma przyjemny zapach i jest bezpieczny dla dzieci i dorosłych (nie zawiera środków owadobójczych), nie powoduje skutków ubocznych. Dodatek olejku Ylang-Ylang pomaga łagodzić podrażnienie skóry głowy spowodowane przez drapanie się i odczyn alergiczny na ślinę wszy.

Skład:
Olej mineralny i dimetikon

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Paranit lotion 100 ml

Paranit lotion 100 ml

Paranit lotion pomaga duszeniu (zabiciu) i wysuszeniu wszy i gnid.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: