Paranit szampon leczniczy 100 ml Zobacz większe

Paranit szampon leczniczy 100 ml

Nowy produkt

Paranit Nowa, podwójna formuła zabija 100% wesz głowowych i gnid

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 10.30

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Paranit szampon leczniczy 100 ml

Paranit szampon wskazania i działanie

 • Paranit to preparaty o nowej formule podwójnego działania. Nowa formuła oparta jest na oleju mineralnym i dimetikonie co pozwala na podwójny zakres działania, polegający na uduszeniu (zabiciu) i wysuszeniu wszy i gnid. 

  Paranit Nowa, podwójna formuła zabija 100% wesz głowowych i gnid*. Ilość użytego produktu przekłada się na ilość usuwanych wszy i gnid po aplikacji i wpływa na skuteczność leczenia. Dlatego też, zaleca się stosowanie konkretnej dawki produktu oraz staranne przeczesanie włosów, aby mieć pewność,że wszy głowowe i gnidy zostały usunięte.

 • Pojemność preparatów w butelce 100ml wystarcza do 4 zastosowań, w zależności od długości włosów, co w zupełności wystarcza do usunięcia infekcji u pojedynczej soby (zalecane 2 aplikacje).

 • Nowe preparaty lecznicze Paranit to 3 uniwersalne produkty o potwierdzonej badaniami klinicznymi wysokiej skuteczności, w zróżnicowanych cenach ze względu na komfort stosowania: Paranit Spray podwójna formuła i Paranit Lotion oraz najnowszy: Paranit Szampon leczniczy. Produkty nie zawierają składników o działaniu chemicznym, a ich czysto mechaniczny sposób działania sprawia, że wszy głowowe nie są wstanie uodpornić się na składniki preparatów. Niechemiczny sposób działania to istotna zaleta preparatów Paranit w przypadku powtórnych infekcji pochodzących z zewnętrznego źródła (np. przedszkole lub szkoła)- preparaty za każdym razem zachowują tą samą wysoką skuteczność. Wszystkie produkty Paranit są w pełni bezpieczne i mogą być stosowane u dzieci już od 2 roku życia.

 • Szampon leczniczy o właściwościach zapachowych i pieniących:
  • skuteczność zbliżona do Paranit Spray i Paranit Lotion,
  • komfortowy w użyciu: w przeciwieństwie do pozostałych preparatów Paranit nie wymaga dodatkowego użycia szamponu myjącego,
  • krótszy czas użycia: wymaga pozostawienia na włosach na 10 minut przy zalecanych dwóch aplikacjach w odstępie 7 dni.

Skład:
Olej mineralny, środki pianotwórcze, substancja zapachowa.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Paranit szampon leczniczy 100 ml

Paranit szampon leczniczy 100 ml

Paranit Nowa, podwójna formuła zabija 100% wesz głowowych i gnid

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: