Xenna fix 0,9-1,1 g x 20 sasz Zobacz większe

Xenna herbatka x 40 sasz

Nowy produkt

Xenna herbatka skutecznie pomaga usunąć zaparcia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 6.15

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Xenna herbatka x 40 sasz

Xenna wskazania

Xenna to zioła przeczyszczające do stosowania w doraźnym leczeniu zaparć. Xenna jest wskazana do stosowania u dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia.

Xenna wlasciwosci

Xenna zioła przeciw zaparciom należy do leków przeczyszczających o niegwałtownym działaniu, które zaczyna być odczuwalne po 8-10 godzinach od podania. Pod wpływem wrzącej wody z ziół zamkniętych w saszetce uwalniają się sennozydy. Po wypiciu przyrządzonego naparu związki te nie ulegają wchłanianiu w przewodzie pokarmowym. Dopiero bakterie zamieszkujące jelito grube przekształcają sennozydy w aktywny metabolit, którego działanie polega na pobudzeniu perystaltyki jelit i skróceniu czasu pasażu treści jelitowej. Dodatkowo związki te powodują gromadzenie się wody w świetle jelita, co ułatwia wypróżnianie.

Xenna stosowanie:
Saszetkę Xenny zioła przeciw zaparciom należy umieścić w szklance, zalać 200 ml wrzątku i pozostawić do zaparzania na 10 min. Zalecane jest picie pół szklanki do całej szklanki naparu jednorazowo przed snem. Efekt działania leku następuje po 8-10 godzinach od podania, czyli rankiem następnego dnia. Xenna zioła przeciw zaparciom to lek, którego działanie jest pewne, ale nie gwałtowne.

Xenna fix przeciwwskazania


Ciąża i okres karmienia piersią.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Xenna herbatka x 40 sasz

Xenna herbatka x 40 sasz

Xenna herbatka skutecznie pomaga usunąć zaparcia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: