SOLCOSERYL Pasta - 5 g Zobacz większe

SOLCOSERYL Pasta - 5 g

Nowy produkt

SOLCOSERYL Pasta - w stanach zapalnych i bolesności błony śluzowej jamy ustnej, dziąseł i warg, w aftach, opryszczce

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 15.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

SOLCOSERYL Pasta - 5 g

SOLCOSERYL pasta wskazania i działanie

W stanach zapalnych i bolesności błony śluzowej jamy ustnej, dziąseł i warg, w aftach, opryszczce, przy pękaniu kącików ust, w zapaleniu dziąseł, przyzębia, jamy ustnej, przy ucisku zębów na śluzówkę oraz odleżynach po protezach, w ranach po wyrwaniu zębów, w "suchym zębodole", w innych chorobach przyzębia, ranach śluzówki jamy ustnej, policzków i warg.

Jest bezbiałkowym wyciągiem z krwi cielęcej nie zawierającym substancji mogących wywołać odczyny uczuleniowe lub niekorzystne reakcje biologiczne, ułatwia wykorzystanie tlenu w tkankach, zwłaszcza w warunkach niedotlenienia oraz przyspiesza transport substancji odżywczych do wnętrza komórek. W wyniku tego działania są przyspieszane i pobudzane procesy ziarninowania i gojenia się tkanek, pochłaniające dużo energii.

SOLCOSERYL dawkowamie

Zewnętrznie, należy pokrywać chorobowo zmienione miejsca cienką warstwą pasty 3-5 razy dziennie, najlepiej po posiłkach i przed spoczynkiem.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

SOLCOSERYL Pasta - 5 g

SOLCOSERYL Pasta - 5 g

SOLCOSERYL Pasta - w stanach zapalnych i bolesności błony śluzowej jamy ustnej, dziąseł i warg, w aftach, opryszczce

30 innych produktów w tej samej kategorii: