Lips Help maść na opryszczkę 10 ml Zobacz większe

Lips Help maść na opryszczkę 10g

Nowy produkt

Lips Help ma właściwości pielęgnacyjne i ochronne wobec skóry warg w czasie występowania opryszczki

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 5.25

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lips Help maść na opryszczkę 10g

Lips Help wskazania i działanie

LIPS HELP sztyft do ust jest aktywnym dermokosmetykiem przeznaczonym do pielęgnacji i ochrony skóry ust w okresie występowania opryszczki wargowej oraz do regularnej profilaktyki jej nawrotów. 


Zawarte w sztyfcie ryboflawina i wyciąg z melisy lekarskiej pomagają w zachowaniu zdrowej skóry ust oraz przeciwdziałają namnażaniu wirusa opryszczki pospolitej (herpes simplex). Cynk ogranicza wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych na skórę ust. Olej z nasion bawełny oraz masło shea zmiękczają, nawilżają oraz wygładzają suchą i łuszczącą się skórę ust. Witaminy C i E są doskonałym czynnikiem hamującym rodnikowe utlenianie lipidów oraz wzmacniającym barierę naskórkową. Wzmocnienie bariery naskórkowej nie tylko utrudnia wnikanie substancji obcych i zapobiega podrażnieniom, ale także wpływa na poprawę nawilżenia skóry. Pielęgnująco-ochronna warstwa nałożonego sztyftu wyjątkowo trwale zabezpiecza usta w okresie występowania opryszczki wargowej.

Lips Help stosowanie
Stosować wyłącznie na zdrowy obszar ust i zmiany niesączące (etap strupka lub swędzenia) oraz w profilaktyce ( pomiędzy nawrotami) Aplikować wielokrotnie w ciągu dnia. Można używać profilaktycznie do ochrony ust bez ograniczeń czasowych. Sztyftu nie używać wspólnie innymi osobami. Po ustąpieniu objawów zalecamy wymianę sztyftu na nowy. W zmianach sączących ze względów higienicznych stosować LIPS help w postaci maści.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Lips Help maść na opryszczkę 10g

Lips Help maść na opryszczkę 10g

Lips Help ma właściwości pielęgnacyjne i ochronne wobec skóry warg w czasie występowania opryszczki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: