Pasta do zębów elmex sensitive 75 ml Zobacz większe

Pasta do zębów elmex sensitive 75 ml

Nowy produkt

Pasta do zębów elmex® SENSITIVE została opracowana specjalnie do ochrony odsłoniętych szyjek zębów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 3.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pasta do zębów elmex sensitive 75 ml

Pasta elmex wskazania i działanie

Elmex sensitive Whitening to specjalistyczna pasta do zębów, która nie tylko zapewnia codzienną ochronę nadwrażliwych zębów.

Pasta elmex właściwości:


Pasta do zębów Elmex Sensitive działa na nadwrażliwe zęby ochronnie, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.  Zatosowano w niej aminofluorek, który tworzy długotrwałą powłokę ochronną wokół odsłoniętych szyjek zębowych. Pasta cechuje się także działaniem wzmacniającym. Aminofluorek stopniowo wzmacniania zęby, zabezpieczając je przed próchnicą. Badania kliniczne udowodniły i potwierdziły wysoką skuteczność aminofluorku, który osłania odsłonięte szyjki zębowe, przeciwdziałając nadwrażliwości zębów i próchnicy szyjek zębowych. Dodatkowoj, pasta wykazuje działanie wybielające -  jej specjalna formuła delikatnie i skutecznie eliminuje przebarwienia oraz pomaga przywrócić naturalną biel zębów.  

Pasta elmex dawkowanie


Delikatnie szczotkuj zęby pastą Elmex Sensitive Whitening stosując miękką szczoteczkę. Stosuj po każdym posiłku, co najmniej  2 razy dziennie - rano i wieczorem.
Zwiększ ochronę, stosując specjalistyczną płukankę do ust.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Pasta do zębów elmex sensitive 75 ml

Pasta do zębów elmex sensitive 75 ml

Pasta do zębów elmex® SENSITIVE została opracowana specjalnie do ochrony odsłoniętych szyjek zębów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: