Rivanolum 100 mg x 5 tabl Zobacz większe

DISNEMAR BABY Woda morska w aerozolu 0+ - 25 ml

Nowy produkt

DISNEMAR BABY Woda morska w aerozolu od 1 dnia zycia - 250 dawek

Więcej szczegółów

£ 6.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

DISNEMAR BABY Woda morska w aerozolu - 25 ml

DISNEMAR BABY DZIALANIE

Disnemar jest wysoce oczyszczonym fizjologicznym roztworem wody morskiej z mikroelementami. Może być stosowany w obrębie otworów jamy nosowej, bez podrażniania błony śluzowej. Jest wskazany do utrzymywania higieny nosa i prawidłowego stanu błony śluzowej nosa. Disnemar ułatwia czyszczenie, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia błony śluzowej nosa i wspomaga jej regenerację. Jednocześnie, dzięki mechanicznemu działaniu wypłukującemu pomaga udrożnić nos. Disnemar jest zalecany do stosowania w każdym wieku. Disnemar jest skuteczny u niemowląt, dzieci, dorosłych i osób w podeszłym wieku.

DISNEMAR BABY WSKAZANIA

Suchość błony śluzowej jamy nosowej wywołana: klimatyzacją (samolot, biuro, samochód). Niedrożność nosa spowodowana stanami kataralnymi i alergicznymi - przeziębieie, nieżyt nosa, zapalenie zatok. Skrzywienie przegrody nosowej. Chroiczne stany kataralne i alergicze. Pozostałe okoliczności zewnętrzne i patologicze powodujące niedrożność nosa. Codzienna higiena nosa u dzieci i niemowląt oraz dorosłych.

DISNEMAR BABY dawkowanie:

Dzieci i niemowlęta: jedna dawka do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. U niemowląt zalecane jest stosowanie disnemaru przed posiłkiem lub karmieniem, ponieważ udrożnienie nosa ułatwia połykanie bez powietrza, dzięki czemu unika się dolegliwości związanych z połykaniem powietrza. Z powodu wysokiego bezpieczeństwa terapii Disnemarem nie ma ograniczeń w ilości dawek.

Sklad

Woda morska, elektrolity

Apteka UE Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

DISNEMAR BABY Woda morska w aerozolu 0+ - 25 ml

DISNEMAR BABY Woda morska w aerozolu 0+ - 25 ml

DISNEMAR BABY Woda morska w aerozolu od 1 dnia zycia - 250 dawek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: