Wyprzedaż! D-Vitum forte 4000 j.m. K2- 36kaps Zobacz większe

D-Vitum forte witamina D 2000 j.m. K2 - 60 kapsułek

Nowy produkt

D-Vitum forte 2000 K2 - uzupełniania diety w witaminę D3 i K2.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 11.03

-10%

£ 12.25

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

D-Vitum forte 2000 j.m. K2 - 60 kapsułek

D-vitum forte wskazania

Preparat polecany jest osobom dorosłym w celu uzupełniania diety w witaminę D3 i K2.

D-Vitum forte właściwości:

Tkanka kostna jest dynamiczną strukturą, która nieustannie podlega procesom przebudowy. Niektóre komórki kostne (osteoklasty) rozkładają tkankę kostną uwalniając wapń, a inne (osteoblasty) tworzą nową tkankę kostną poprzez wbudowywanie m.in. wapnia do kości. Ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy tymi dwoma procesami, natomiast wraz z wiekiem następuje nasilenie procesu rozkładu tkanki kostnej. Zapewnienie równowagi metabolizmu kości jest możliwe poprzez uzupełnianie z dietą odpowiednich składników. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu. Ponadto pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi i bierze udział w procesie podziału komórek. Witamina D wspiera również prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Witamina K, podobnie jak witamina D, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować witaminy K2, w związku z czym zapotrzebowanie na tę witaminę pokrywane jest głównie z dietą oraz w mniejszym stopniu dzięki syntezie prowadzonej przez bakterie jelitowe. Preparat D-Vitum forte K2 zawiera w swoim składzie witaminę K2 (menachinon-7, MK-7). Ma to istotne znaczenie, ponieważ właśnie ta forma chemiczna witaminy K bierze udział w metabolizmie kostnym.

D-Vitum forte dzienne spożycie:

Dorośli – 1 kapsułka dziennie podczas posiłku.

Składniki
Olej tłoczony na zimno z nasion lnu (Linum usitatissimum), składnik otoczki: żelatyna, menachinon, cholekalcyferol, emulgator: monolaurynian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 20).

Uwaga: 
W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

D-Vitum forte witamina D 2000 j.m. K2 - 60 kapsułek

D-Vitum forte witamina D 2000 j.m. K2 - 60 kapsułek

D-Vitum forte 2000 K2 - uzupełniania diety w witaminę D3 i K2.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: