Orofar max - 30 pastylek Zobacz większe

Orofar max - 30 pastylek

Nowy produkt

Orofar max w miejscowym antyseptycznym i przeciwbólowym leczeniu stanów zapalnych gardła i jamy ustnej.

Więcej szczegółów

£ 8.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

OROFAR MAX - 30 pastylek

Orofar max wskazania: 

Lek Orofar Max ma postać pastylek do ssania. Stosowany jest w miejscowym antyseptycznym i przeciwbólowym leczeniu stanów zapalnych gardła i jamy ustnej.

Orofar max właściwości: 
Lek Orofar Max zawiera substancję antyseptyczną działającą przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwwirusowo w obrębie jamy ustnej i gardła oraz substancję o miejscowym działaniu znieczulającym, która łagodzi ból i podrażnienia. Połączenie chlorku cetylopirydyniowego oraz olejków miętowych i lewomentolu zapewnia tabletkom Orofar Max dodatkowo właściwości chłodzące i odświeżające, szczególnie cenne w przypadku leków do stosowania miejscowego w jamie ustnej.

Orofar max sposób użycia: 
Lek Orofar Max nie jest zalecany do stosowania u dzieci poniżej 6 lat.Tabletkę należy powoli rozpuszczać w jamie ustnej. Nie należy jej żuć ani połykać. Nie należy stosować leku Orofar Max podczas ani tuż przed jedzeniem. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletka co 1 do 3 godzin w zależności od nasilenia bólu. Nie należy przekraczać 6 pastylek w ciągu doby. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: 1 pastylka co 3 do 4 godzin w zależności od nasilenia bólu. Nie należy przekraczać 3 pastylek w ciągu doby.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Orofar max - 30 pastylek

Orofar max - 30 pastylek

Orofar max w miejscowym antyseptycznym i przeciwbólowym leczeniu stanów zapalnych gardła i jamy ustnej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: