Linomag maść 20% 30 g Zobacz większe

Linomag maść 20% 30 g

Nowy produkt

Linomag maść 20% - nadmierna suchość skóry, wyprysk, wyprzenia, odparzenia, łuszczyca

Więcej szczegółów

£ 3.50 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Linomag maść 20% 30 g

Linomag maść wskazania i działanie

  • Choroby skóry, jak nadmierna suchość skóry, wyprysk, wyprzenia, odparzenia, łuszczyca. Można stosować do codziennej pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt.
  • Wielonienasycone egzogenne kwasy tłuszczowe nazywane witaminą F, poprzez swój udział w metabolizmie lipidów są niezbędne do utrzymania prawidłowego stanu skóry. Maść można stosować zarówno do celów leczniczych, jak i leczniczo - kosmetycznych.

Linomag maść stosowanie
Zewnętrznie do tamponów i wcierania jeden do trzech razy na dobę - w zależności od rodzaju schorzenia stosować Lekko rozprowadzić cienką warstwę maści bezpośrednio na zmienioną chorobowo powierzchnię skóry lub nałożyć grubą warstwę na stosowanym opatrunku. Łuszczycy i wyprysku u dzieci i niemowląt wskazane stosowanie maści dwa do trzech razy na dobę lub wg wskazań lekarza.


Linomag maść przeciwwskazania
Wyprysk łojotokowy. Uczulenie na lanolinę lub którykolwiek składnik preparatu.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Linomag maść 20% 30 g

Linomag maść 20% 30 g

Linomag maść 20% - nadmierna suchość skóry, wyprysk, wyprzenia, odparzenia, łuszczyca

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: