Acidolac baby 1,5 g x 10 sasz waznos 03.2017 Zobacz większe

ACIDOLAC BABY - 10 sasz

Nowy produkt

Acidolac baby probiotyk i prebiotyk od 4 miesiaca.

Więcej szczegółów

£ 6.99 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ACIDOLAC BABY - 10 sasz

ACIDOLAC BABY zastosowanie

Acidolac Baby to preparat w postaci opracowanej specjalnie dla niemowląt i małych dzieci. Acidolac Baby przywraca prawidłową florę bakteryjną i reguluje czynności przewodu pokarmowego małych dzieci, zwłaszcza w trakcie i po antybiotykoterapii, a także wspomaga odporność organizmu.

ACIDOLAC BABY  sposób użycia:
od 4 miesiąca życia: 1-2 saszetki dziennie. Dla niemowląt zawartość saszetki należy wymieszać z wodą lub mlekiem; dla dzieci od 2 roku życia i dorosłych – z wodą, mlekiem, jogurtem lub spożyć bezpośrednio. W przypadku antybiotykoterapii stosować w trakcie kuracji antybiotykowej oraz 2-3 tygodnie po jej zakończeniu.

Składniki:

jedna saszetka zawiera 4 mld liofilizowanego szczepu bakterii Bifidobacterium BB-12® oraz fruktooligosacharydy. Acidolac Baby to produkt bezmleczny – może być podawany dzieciom z nadwrażliwością na białka mleka krowiego.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

ACIDOLAC BABY - 10 sasz

ACIDOLAC BABY - 10 sasz

Acidolac baby probiotyk i prebiotyk od 4 miesiaca.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: