Linomag 20% krem 30 g Zobacz większe

Linomag 20% krem 30 g

Nowy produkt

Linomag krem - nadmierna suchość, wyprysk, wyprzenia, odparzenia, łuszczyca

Więcej szczegółów

£ 3.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Linomag 20% krem 30 g

Linomag krem wskazania

  • Choroby skóry, jak nadmierna suchość, wyprysk, wyprzenia, odparzenia, łuszczyca; ponadto można stosować do codziennej pielęgnacji zdrowej skóry dzieci.

Linomag krem działanie

  • Preparat zawiera wielonienasycone, egzogenne kwasy tłuszczowe - witaminę F. Przez swój wpływ na metabolizm lipidów są one niezbędne do utrzymania prawidłowego stanu skóry.

Linomag krem przeciwwskazania

Wyprysk łojotokowy. Nadwrażliwość na składniki preparatu (zwłaszcza nadwrażliwość na lanolinę wprzypadku kremu i maści). Ze względu na zawartość kwasu borowego kremu nie należy stosować u dzieci do 11 r.ż.

Linomag krem dawkowanie

Zewnętrznie do tamponów i wcierania, tj. 1-3 razy na dobę nanosi się cienką warstwę maści lub kremu na chorobowo zmienioną powierzchnię skóry lub nakłada grubą warstwę preparatu na stosowany opatrunek.

Skład
1 g kremu zawiera 200 mg linomagu i 12 mg kwasu borowego.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Linomag 20% krem 30 g

Linomag 20% krem 30 g

Linomag krem - nadmierna suchość, wyprysk, wyprzenia, odparzenia, łuszczyca

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: