Wiesiołek x 60 kaps Zobacz większe

Wiesiołek x 60 kaps

Nowy produkt

Wiesiołek dzięki zawartemu w oleju z wiesiołka GLA, szyjka macicy wytwarza w okolicach owulacji optymalną ilość śluzu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 6.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wiesiołek x 60 kaps

Wiesiołek wlasciwosci

Jeżeli chcesz zajść w ciążę, zadbaj o jakość śluzu szyjkowego, bo jest on niezbędny do naturalnego zapłodnieniaZastosuj preparat Wiesiołek Naturkaps z olejem z wiesiołka.

Olej z wiesiołka dostarcza organizmowi kobiety kwasu γ-linolenowego (GLA), który należy do grupy kwasów tłuszczowych omega-6. W organizmie przetwarzany jest na prostaglandyny, enzymy, które regulują hormony rozrodcze kobiety i wspierają produkcję śluzu przez błony śluzowe ciała.

Dzięki zawartemu w oleju z wiesiołka GLA, szyjka macicy wytwarza w okolicach owulacji optymalną ilość śluzu. Płodny śluz szyjkowy jest niezbędny do tego, aby plemniki przetrwały w kwaśnym środowisku pochwy i macicy.

Olej z wiesiołka łagodzi także objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego i wspomaga gospodarkę hormonalną. Dodatkowo, ma korzystny wpływ na wygląd skóry i włosów.

Ważne: Olej z wiesiołka przyjmujemy tylko w fazie przedowulacyjnej, czyli od pierwszego dnia miesiączki do dnia owulacji.

Stosowanie: 3-6 kapsułek dziennie, od pierwszego dnia cyklu do dnia owulacji.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Wiesiołek x 60 kaps

Wiesiołek x 60 kaps

Wiesiołek dzięki zawartemu w oleju z wiesiołka GLA, szyjka macicy wytwarza w okolicach owulacji optymalną ilość śluzu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: