Obniżka! Otomer baby spray do higieny uszu 20 ml Zobacz większe

Otomer baby spray do higieny uszu 20 ml

Nowy produkt

Otomer baby bezpieczny spray do czyszczenia uszu niemowląt i małych dzieci.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 6.98 netto

-3%

£ 7.20 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Otomer baby spray do higieny uszu 20 ml

Otomer baby wskazania i działanie

  • Bardzo łagodny i bezpieczny spray do czyszczenia uszu niemowląt i małych dzieci. Preparat jest wyjątkowo delikatny, nie podrażnia ścianek przewodu słuchowego.
  • OTOMER BABY przeznaczony jest do bezpiecznego i łagodnego czyszczenia uszu niemowląt i małych dzieci. Łatwo usuwa zanieczyszczenia z przewodu słuchowego. Zapobiega tworzeniu się czopów woskowinowych bez konieczności stosowania patyczków higienicznych, które łatwo mogą uszkodzić skórę przewodu słuchowego. W przeciwieństwie do wielu innych preparatów - Otomer Baby nie jest pod ciśnieniem! Można go stosować od 3 miesiąca życia dziecka. Dzięki swoim właściwościom preparat może być stosowany także przez dorosłych.
  • Produkt powstał na bazie izotonicznej wody morskiej, bogatej w cenne minerały i mikroelementy. Badania kliniczne wykazały, że ludzka woskowina w kontakcie z wodą morską ulega znacznemu rozluźnieniu i rozdrobnieniu, co ułatwia wypłukanie zanieczyszczeń z ucha. Dodatkowo woda morska wykazuje sporą zdolność absorpcji łoju.
  • OTOMER BABY doskonały jest także dla osób mających problemy z nadmiernym wydzielaniem woskowiny, wywołanym przez przebywanie w zanieczyszczonym środowisku. Delikatny preparat świetnie sprawdza się w przypadku mechanicznego podrażnienia skóry przewodu słuchowego wywołanego przez stosowanie patyczków higienicznych czy słuchawek wkładanych do ucha. Szczególnie polecany osobom z wrodzoną skłonnością do nadmiernego wydzielania woskowiny.

OTOMER BABY jest bardzo prosty i wygodny w użyciu.

Posiada specjalną końcówkę aplikatora, która zapobiega zbyt głębokiemu wprowadzeniu preparatu do ucha dziecka. Pompka zainstalowana w produkcie delikatnie rozpyla środek, nie powodując podrażnień.

Otomer baby stosowanie

Raz dziennie na każde ucho, począwszy od 3. miesiąca do 3. roku życia lub według zaleceń lekarza. Dwa razy dziennie lub więcej na każde ucho począwszy od 3. roku życia lub według zaleceń lekarza.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Otomer baby spray do higieny uszu 20 ml

Otomer baby spray do higieny uszu 20 ml

Otomer baby bezpieczny spray do czyszczenia uszu niemowląt i małych dzieci.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: