Obniżka! Otomer spray do higieny uszu 100 ml Zobacz większe

Otomer spray do higieny uszu 100 ml

Nowy produkt

Otomer spray z wody morskiej przeznaczony do czyszczenia uszu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 10.66 netto

-3%

£ 10.99 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Otomer spray do higieny uszu 100 ml

Otomer spray  wskazania i działanie

  • Izotoniczny roztwór przefiltrowanej wody morskiej przeznaczony do czyszczenia uszu. Stosowany regularnie zapobiega tworzeniu się czopów woskowinowych i ułatwia usunięcie już powstałych. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci od 36 miesiąca życia. OTOMER jest bezpieczny i wygodny w użyciu.
  • Spray do higieny uszu szczególnie zaleca się stosować w przypadku nadmiernego wydzielania woskowiny wywołanego: przebywaniem w zanieczyszczonym środowisku; wrodzoną skłonnością do nadmiernego wydzielania woskowiny; mechanicznym drażnieniem skóry przewodu słuchowego (stosowaniem patyczków higienicznych, używaniem słuchawek wkładanych do ucha: aparaty słuchowe, walkmeny, zestawy głośno-mówiące).

Otomer spray stosowanie

Zdjąć nasadkę ochronną z pojemnika i nałożyć aplikator na zaworek. Lekko przechylając głowę na bok wprowadzić aplikator do zewnętrznego przewodu słuchowego. Trzymając pojemnik pionowo nacisnąć aplikator. Odczekać chwilę z przechyloną głową aby usunąć płyn i delikatnie wytrzeć ucho. Stosować w zależności od potrzeb nawet kilka razy w ciągu dnia.
Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed promieniami słonecznymi. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50°C. Nie dziurawić i nie palić nawet po zużyciu zawartości. Po każdym zastosowaniu opłukać i wytrzeć końcówkę aplikatora. Stosować od 36 miesiąca życia dziecka. Nie stosować w przypadku zapalenia ucha, ciał obcych w uchu, perforacji bębenka.

Skład
Izotoniczny roztwór wody morskiej. Obojętny gaz wytłaczający: azot.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Otomer spray do higieny uszu 100 ml

Otomer spray do higieny uszu 100 ml

Otomer spray z wody morskiej przeznaczony do czyszczenia uszu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: