Marimer aerozol oczyszczająca woda morska do nosa 100 ml Zobacz większe

Marimer aerozol oczyszczająca woda morska do nosa 100 ml

Nowy produkt

Marimer aerozol oczyszczająca woda morska z mikroelementami do codziennej higieny nosa u niemowląt, dzieci i dorosłych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 8.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Marimer aerozol oczyszczająca woda morska do nosa 100 ml

Marimer aerozol wskazania

  • Marimer Izotoniczny spray do nosa przeznaczony jest do codziennej higieny nosa u niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, dzieci i osób dorosłych. Zaleca się jego stosowanie w przypadku uczucia suchości w jamach nosa (spowodowanych np. przebywaniem w ogrzewanych, suchych i klimatyzowanych pomieszczeniach) oraz w celu usunięcia zanieczyszceń (np. po pobycie w zakurzonym lub zanieczyszczonym pomieszczeniu). Spray wykorzystywany jest też do płukania nosa, aby oczyścić go z alergenów, bakterii, wirusów i umożliwić penetrację leków podawanych donosowo w leczeniu alergicznego nieżytu nosa.

Marimer aerozol wlasciwosci

Naturalna woda morska w sprayu Marimer, zawierająca wiele pierwiastków śladowych, m.in. miedź i mangan, łagodnie oczyszcza jamy nosowe poprzez wypłukiwanie zanieczyszczeń i alergenów oraz rozpuszczanie zalegającej wydzieliny. Preparat nawilża również wysuszoną błonę śluzową nosa. Marimer Izotoniczny spray do nosa pomaga zapewnić odpowiednią higienę i nawilżenie nosa, co sprzyja prawidłowej ochronie błony śluzowej wyściełającej jamy nosowe przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi - alergenami, suchym powietrzem czy zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Spray jest skuteczny i bezpieczny. Niezbędny dla alergików - wypłukuje alergeny redukując objawy i skutki alergii. Stosowany wspomagająco w terapii - dzięki jego zastosowaniu leki podawane donosowo mają zapewnioną skuteczniejszą penetrację.

Marimer aerozol stosowanie

Końcówkę dozownika należy wprowadzić do nozdrza i delikatnie, jednorazowo nacisnąć głowicę. Powtórzyć procedurę z drugim nozdrzem, a następnie odchylić głowę do tyłu, aby płyn słynął w głąb nosa. W zależności od potrzeby stosować od 1 do 4 razy dziennie. Marimer można bezpiecznie stosować przez długi okres czasu.

Skład:


sterylny, hiperoniczny roztwór 100% wody morskiej zawierający sól w ilości odpowiadającej 22 g/l.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Marimer aerozol oczyszczająca woda morska do nosa 100 ml

Marimer aerozol oczyszczająca woda morska do nosa 100 ml

Marimer aerozol oczyszczająca woda morska z mikroelementami do codziennej higieny nosa u niemowląt, dzieci i dorosłych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: