Obniżka! Mensil 0,025g do żucia -4 tabletki Zobacz większe

Mensil 0,025g do żucia - 4 tabletki

Nowy produkt

Mensil 0,025g do żucia - do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

Więcej szczegółów

£ 7.28 netto

-3%

£ 7.50 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Mensil 0,025g do żucia -4 tabletki

Mensil wskazania i działanie

Produkt leczniczy Mensil jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Mensil właściwości:

Mensil determinuje uzyskanie erekcji jedynie w wyniku pobudzenia seksualnego. Czas, po którym występuje działanie leku Mensil zależy od indywidualnej reakcji organizmu pacjenta i zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie tabletek Mensil może nastąpić później, jeśli lek zastosowano po obfitym posiłku. 

Mensil dawkowanie:

Lek należy przyjmować na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Mensil to tabletki do rozgryzania i żucia więc nie wymagają popijania, co pozwala na zażywanie preparatu w dowolnym miejscu i czasie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazane jest równoczesne stosowanie sildenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci.

Jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym sildenafilu, i leków pobudzających cyklazę, guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego.

Produktów leczniczych przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym sildenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).

Produkt leczniczy Mensil jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. non-arteric anterior ischemic optic neuropaty, NAION), niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5.

Nie badano bezpieczeństwa stosowania syldenafilu w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi <90/50 mm Hg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). Stosowanie syldenadfilu u tych pacjentów jest przeciwwskazane.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Mensil 0,025g do żucia - 4 tabletki

Mensil 0,025g do żucia - 4 tabletki

Mensil 0,025g do żucia - do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: