Loxon Max (Loxon 5%) 60 ml Zobacz większe

Loxon Max (Loxon 5%) 60 ml

Nowy produkt

Loxon Max  pobudza porost włosów w łysieniu typu androgenowego u mezczyzn

Więcej szczegółów

£ 13.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Loxon Max (Loxon 5%) 60 ml

LOXON 5% wskazania i wlasciwosci:

Loxon MAX może być stosowany u mężczyzn zarówno we wczesnym, jak i w zaawansowanym etapie nadmiernego wypadania włosów typu androgenowego.

Właściwości:

Loxon Max zawiera najwyższą dostępną dawkę substancji czynnej – minoksydylu. Minoksydyl jest jedyną substancją czynną do stosowania miejscowego o skuteczności udowodnionej naukowo i popartej badaniami kontrolowanymi placebo na dużej grupie badanych. Loxon Max to lek, który nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale także stymuluje odrost nowych.

- pobudza porost włosów w łysieniu typu androgenowego u mężczyzn,

- silnie pobudza namnażanie komórek mieszków w fazie wzrostu,

- odwraca lub hamuje miniaturyzację mieszków włosowych.

Sposób użycia: 

Lek Loxon Max stosuj 2 razy na dobę, wyłącznie na suchą skórę głowy, rano i wieczorem. 1 ml płynu (czyli średnio 10 rozpyleń aplikatorem) rozprowadź w miejscach nadmiernego wypadania włosów i wmasuj w skórę (najczęściej szczyt głowy i zakola czołowe). Po zakończeniu aplikacji umyj dokładnie ręce. Pamiętaj przy tym, że nie należy stosować leku Loxon MAX na uszkodzoną skórę (np. gdy występuje stan zapalny, łuszczyca). Produkt leczniczy Loxon MAX jest przeznaczony dla mężczyzn w wieku 18 - 65 lat

Przeciwwskazania:

W przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; do stosowania u kobiet; u pacjentów z leczonym i nieleczonym nadciśnieniem tętniczym; w przypadkach nagłej niewyjaśnionej utraty włosów; jeżeli utrata włosów związana jest ciężkimi chorobami, takimi jak zaburzenie czynności tarczycy, toczeń układowy, utrata włosów z pewnej powierzchni skóry z powodu stanu zapalnego skóry głowy lub innych chorób; gdy skóra głowy jest ogolona lub zmieniona chorobowo (np. łuszczyca, stan zapalny, skóra głowy jest zaczerwieniona, podrażniona lub bolesna); u pacjentów, którzy stosują opatrunki okluzyjne lub stosują miejscowo inne produkty lecznicze.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Loxon Max (Loxon 5%) 60 ml

Loxon Max (Loxon 5%) 60 ml

Loxon Max  pobudza porost włosów w łysieniu typu androgenowego u mezczyzn

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: