PANTHENOL zel -150g Zobacz większe

PANTHENOL zel -150g

Nowy produkt

PANTHENOL zel - wysuszona skóra, oparzenia słoneczne, chlodzenie i nawilzenie skory

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 7.70 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PANTHENOL zel -150g

PANTHENOL zel wskazania

Preparat polecany jest w stanach nadmiernego przesuszenia naskórka w skutek np. opalania na słońcu czy solarium, kąpieli w morskiej wodzie oraz działania silnego wiatru.

PANTHENOL zel właściwości:
Panthenol żel jest preparatem regeneracyjno-pielęgnacyjnym powodującym głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry potwierdzone badaniami. Po zastosowaniu żelu nawilżenie wzrasta o 70% w stosunku do nawilżenia skóry przed zastosowaniem żelu i utrzymuje się na wysokim poziomie ponad 5 godzin.

Zawartość licznych bioaktywnych składników (D-panthenol, witamina E, olej silikonowy, gliceryna, allantoina) sprawia, że Panthenol żel łagodzi, uspokaja i wygładza naskórek. Poprawia wygląd i koloryt cery.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

PANTHENOL zel -150g

PANTHENOL zel -150g

PANTHENOL zel - wysuszona skóra, oparzenia słoneczne, chlodzenie i nawilzenie skory

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: