Obniżka! Zioła do kąpieli przeciw pasożytom 100 g Zobacz większe

Zioła do kąpieli przeciw pasożytom 100 g

Nowy

Zioła do kąpieli przeciw pasożytom 

Więcej szczegółów

£ 5.58

-3%

£ 5.75

Add to wishlist

Więcej informacji

Zioła do kąpieli przeciw pasożytom 100 g

Ziola do kapieli właściwości:

Mieszanka ziołowa do kąpieli- skuteczna aby pozbyć się z organizmu pasożytów, szczególnie włosogłówki (Trichocephalus trichiurus) - nicienia występującego najczęściej u dzieci ale też u osób dorosłych. Dzień przed kąpielą nalezy odstawić spożywanie cukru i słodyczny, dobrze też ograniczyć białą mąkę. W dniu kąpieli dobrze jest zjeść garśc pestek dyni oraz zastosować delikatny środek przeczyszczający. 
Mieszankę ziołową w ilości 50g zagotować w 1l wody, pozostawić do naparzenia ok. 30min, następnie wlać napar do wanny z małą ilością ciepłej wody – woda powinna być możliwie najcieplejsza. Należy się moczyć polewając przy tym całe ciało wielokrotnie. Można sie nacierać ziołami, które były zaparzane. 
Następnie smarujemy miodem ciało - ramiona, plecy, boczne strony szyi, ręce, nogi, a po tym należy oprószyć te miejsca mąką przenną. Po jakimś czasie (15-40 minut) na skórze pojawią się pasożyty w postaci włosków. Usuwamy je z powierzchni ciała pocierając gąbką lub goląc maszynką do golenia. U dzieci i kobiet należy omijać twarz i szyję. Czynność wykonujemy tak długo aż pasożyty przestaną wychodzić.


Czasami potrzebne są 2-3 kąpiele, aby zaobserwować wydostawanie sie pasożytów przez pory.
Osoby u których pojawiły sie nicienie powinny powtarzać kąpiele do momentu, w którym pasożyty przestaną wychodzić przez skórę w 2 kolejnych kąpielach.

Najlepsze rezultaty kąpieli widać stosując ją w pełni księżyca.

W przypadku braku pasożytów w organiźmie zioła działają odżywczo na skórę, powodując jej oczyszczenie.


Opakowanie wystarcza na 2 kąpiele.


Skład:

Thymus vulgaris L., acorus calamus, Inula helenium, menta peperita, folia iuglans, artemisia absinthium, folia neem

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Zioła do kąpieli przeciw pasożytom 100 g

Zioła do kąpieli przeciw pasożytom 100 g

Zioła do kąpieli przeciw pasożytom 

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: