Obniżka! Solcoseryl dental pasta 5 g Zobacz większe

Solcoseryl dental pasta 5 g

Nowy

Solcoseryl dental - zapalne stany błony śluzowej jamy ustnej, dziąseł i warg

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 12.90

-3%

£ 13.30

Add to wishlist

Więcej informacji

Solcoseryl dental 5 g


Solcoseryl  dental wskazania i działanie

  • Bolesne i zapalne stany błony śluzowej jamy ustnej, dziąseł i warg; aftowe zapalenie jamy ustnej, opryszczka wargowa, zapalenie dziąseł, paradontoza, bóle uciskowe spowodowane przez protezy, po nałożeniu koronki, łyżeczkowaniu i usuwaniu zębów.

Preparat jest hemodializatem wolnym od protein i antygenów . Aktywuje transport tlenu i substancji odżywczych oraz ułatwia ich przyswojenie w komórce. Stymuluje wewnątrzkomórkowy metabolizm energetyczny i zwiększa zapasy wysokoenergetycznych fosforanów. Wzmaga regenerację komórki i przyspiesza odnowę tkanki. Zawiera działający miejscowo anestetyk polidokanol, powodujący szybkie i trwałe ustąpienie bólu. Pasta przylega do błony śluzowej, tworząc osłonę przeciwdziałającą podrażnieniu w czasie przyjmowania pokarmu.

Solcoseryl dental przeciwwskazania
Pastę należy kłaść cienką warstwą na uszkodzone miejsce 3-5 razy dziennie. Szczególnie zaleca się wykonanie zabiegu po posiłkach i przed spoczynkiem. Pasta nie powinna być rozcierana. Przyleganie poprawia się, jeżeli pole zabiegu zostało wcześniej osuszone.
Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Skład
Substancja czynna: 1 g pasty zawiera 2,125 mg standaryzowanego bezbiałkowego wyciągu z pełnej krwi cielęcej.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Solcoseryl dental pasta 5 g

Solcoseryl dental pasta 5 g

Solcoseryl dental - zapalne stany błony śluzowej jamy ustnej, dziąseł i warg

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: