Olimp chela-mag b6 x 30 kaps Zobacz większe

Chela-mag b6 olimp x 60 kaps

Nowy produkt

Olimp chela-mag b6 pomaga w niwydolnosci

krazenia,nadcisnieniu i cukrzycy.

Więcej szczegółów

£ 10.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Olimp chela-mag b6 x 60 kaps

Olimp chela-mag b6 zastosowanie

Zapotrzebowanie na ten pierwiastek zwiększają choroby występujące w wieku podeszłym jak: pomaga  Suplementację powinny rozważać także osoby stosujące niezbilansowaną względnie ubogokaloryczną dietę.

Na niedobór magnezu w organizmie szczególnie narażone są osoby prowadzące intensywny tryb życia, narażone na nadmierny stres, aktywne fizycznie, pijące kawę oraz umiarkowane lub duże ilości alkoholu, palące tytoń.

Olimp chela-mag b6 wlasciwosci

Magnez zaliczany do grupy makrominerałów, składników niezbędnych w codziennym życiu w znaczących ilościach, nazywany jest często pierwiastkiem życia i energii. Liczne badania naukowe potwierdzają, że jest on jednym 4 najważniejszych dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu kationów. Magnez to elementarny minerał, niezbędny dla zachowania homeostazy, czyli równowagi biochemicznej naszego ciała. Pierwiastek ten zaangażowany jest w ponad 300 reakcji enzymatycznych, zachodzących w naszych komórkach każdego dnia. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest udział w syntezie paliwa komórkowego, bez obecności odpowiedniej ilości magnezu produkcja energii niezbędnej w codziennym funkcjonowaniu organizmu zachodzi nieefektywnie. To właśnie dlatego, gdy brakuje nam magnezu czujemy się wiecznie zmęczeni. Ponadto minerał ten jest zaangażowany w aktywny transport różnych składników przez błony komórkowe, między innymi przyczynia się do utrzymania odpowiedniej równowagi pomiędzy sodem a potasem. Magnez to pierwiastek niezbędny do codziennej pracy naszych mięśni i sprawnego funkcjonowania układu nerwowego. Minerał ten wspomaga również właściwe funkcjonowanie serca i całego układu krwionośnego.

Olimp chela-mag b6 przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.


Olimp chela-mag b6 stosowanie
Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka raz dziennie po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Sklad

Zawartość (1 kapsułka):

  • Magnez 100mg (27% RWS)
  • Witamina B6 2,1mg (150% RWS)

RWS - % referencyjnych wartości spożywczych

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Chela-mag b6 olimp x 60 kaps

Chela-mag b6 olimp x 60 kaps

Olimp chela-mag b6 pomaga w niwydolnosci

krazenia,nadcisnieniu i cukrzycy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: