TEST URS 10 do ogolnego badania moczu - 2 sztuki Zobacz większe

TEST URS 10 do ogolnego badania moczu - 2 sztuki

Nowy produkt

TEST URS 10 do ogolnego badania moczu  

Więcej szczegółów

£ 6.25 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

TEST URS 10 do ogolnego badania moczu - 2 sztuki

Test moczu wskazania

Do wykonania ogólnego badania moczu w warunkach domowych. 

Test moczu właściwości:
Testy URS 10 są plastikowymi paskami, na których zostały umieszczone oddzielne pola reakcyjne w postaci kolorowych kwadracików. W przypadku kontaktu z moczem na poszczególnych polach zachodzą odpowiednie reakcje biochemiczne, które powodują zmianę barwy pola. Badanie testem URS 10 polega na zanurzenia paska testowego w próbce moczu i wzrokowym porównaniu barwy poszczególnych pól ze skalą barwną, która znajduje się w opakowaniu.
Przy pobieraniu moczu do badania paskami URS 10 Test należy kierować się takimi samymi zasadami, jakie stosuje się, gdy mocz jest oddawany do badania w laboratorium analitycznym. 
Ogólne badanie moczu może pomóc w wykryciu wielu chorób np. cukrzycy, żółtaczki, chorób nerek i układu moczowego, które w początkowym okresie przebiegają bezobjawowo, powodując zmiany jedynie w moczu.

Sposób użycia:
Należy pobrać próbkę moczu pochodzącą ze środkowego strumienia z pierwszej porannej zbiórki po przebudzeniu. Mocz należy zebrać do czystego i suchego pojemnika. Wszystkie pola, za wyjątkiem leukocytów, są czytane w ciągu 30 – 60 sekund, leukocyty są czytane w ciągu 120 sekund.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

TEST URS 10 do ogolnego badania moczu - 2 sztuki

TEST URS 10 do ogolnego badania moczu - 2 sztuki

TEST URS 10 do ogolnego badania moczu  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: