VEROVAL Test na wykrywanie krwi utajonej w kale 1szt Zobacz większe

Test na wykrywanie krwi utajonej w kale 1szt

Nowy produkt

Test na wykrywanie krwi utajonej w kale

Więcej szczegółów

£ 6.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Test na wykrywanie krwi utajonej w kale -1 sztuka

Test na wykrywanie krwi w kale wskazania

Test  wskazania:
FOB Test jest domowym testem do wykrywania krwi utajonej w kale. Wynik Testu FOB otrzymujemy w czasie od 5 do 8 minut. Otrzymanie dodatniego wyniku testu nie oznacza, że osoba, której kał był badany, ma raka jelita grubego. Obecność krwi w kale towarzyszy wielu schorzeniom, np. hemoroidom, krwi w moczu, chorobom żołądka. Jednak w przypadku wyniku dodatniego - osoba, której badanie dotyczyło, powinna skonsultować się z lekarzem rodzinnym, chirurgiem-onkologiem, onkologiem, gastroenterologiem lub proktologiem.

Rak jelita grubego jest drugim najczęściej występującym nowotworem w Polsce. Objawy raka jelita grubego mogą być przez długi czas niewidoczne. Niepokój powinny wzbudzić: krew w stolcu, bóle żołądka, nagły spadek wagi, zaburzenia w wypróżnianiu się, biegunki z równoczesnym odchodzeniem gazów.

Test stosowanie:
Stosować zgodnie z instrukcją użycia dołączoną do opakowania.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Test na wykrywanie krwi utajonej w kale 1szt

Test na wykrywanie krwi utajonej w kale 1szt

Test na wykrywanie krwi utajonej w kale

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: