Obniżka! HEXATIAB - 10 kapsułek dopochwowych Zobacz większe

HEXATIAB Żel 2 % - 25 ml

Nowy produkt

HEXATIAB wleczeniu zakażeń bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych,  oraz  w leczeniu ran poporodowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 11.63 netto

-3%

£ 11.99 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

HEXATIAB Żel 2 % - 25 ml

HEXATIAB wskazania:

Zmiany poporodowe, grzybica i brodawek narządów płciowych, w zapobieganiu nawracającej opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2).

HEXATIAB właściwości:

HEXATIAB żel zawiera cząsteczkę TIAB (kompleks dwutlenku tytanu połączonego kowalencyjnie z nanocząsteczkami aktywnego srebra o silnych właściwościach ochronnych zapobiegając rozwojowi i nawrotom infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych w tym HSV-2). HEXATIAB żel zawiera w składzie dimetikon, który znacząco przyczynia się do wytworzenia przez wyrób medyczny powłoki dającej efekt bariery ochronnej. W składzie żelu znajduje się ekstrakt z Aloe Vera, który ma działanie łagodzące, kojące i nawilżające. Dodatkowo ze względu na swoje właściwości i wspomagającą funkcje składników, HEXATIAB żel ma działanie nawilżające.
HEXATIAB żel działa podwójnie:

  • izoluje miejsce, na które jest naniesiony od zewnętrznego ataku mikroorganizmów;
  • ogranicza kolonizację mikroorganizmów na obszarze, na którym jest stosowany, tworząc najlepsze z możliwych warunków dla regeneracji tkanki.

HEXATIAB sposób użycia:


Przed użyciem oczyścić i dokładnie wysuszyć miejsce, na które będzie nakłady wyrób medyczny. Nakładać na miejsca, w których występuje swędzenie, pieczenie lub dyskomfort, zanim wystąpią czynne zmiany chorobowe (pęcherze, owrzodzenia). Stosować przynajmniej raz dziennie. Nie wmasowywać. Każdy niepokojący objaw twoich stref intymnych zgłoś swojemu lekarzowi. Nakładać produkt raz dziennie przez okres 7 dni.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

HEXATIAB Żel 2 % - 25 ml

HEXATIAB Żel 2 % - 25 ml

HEXATIAB wleczeniu zakażeń bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych,  oraz  w leczeniu ran poporodowych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: