Obniżka! MASC Konska Chlodzaca Herbamedicus z konopiami - 250 ml Zobacz większe

MASC Konska Chlodzaca Herbamedicus - 300ml

Nowy produkt

MASC Konska Chlodzaca Herbamedicus -  dyskomfort stawów, mięśni i kręgosłupa

Więcej szczegółów

£ 9.69 netto

-3%

£ 9.99 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

MASC Konska Chlodzaca Herbamedicus  - 300 ml

Masc konska Herbamedicus wskazania

  • Ekstrakty ziołowe zawarte w preparacie mogą przynieść ulgę w przypadku bólu stawów, mięśni, kręgosłupa oraz pomóc w dolegliwościach związanych z zapaleniami stawów, bólami reumatycznymi, zapaleniami ścięgien, obrzękami stawów i przy dolegliwościach nerwu kulszowego.

    Kompozycja ziół działa orzeźwiająco i dlatego preparat jest szczególnie polecany do zastosowania po obciążeniach aparatu ruchowego. W celu osiągnięcia maksymalnego pożądanego efektu zastosowano duże dawki i koncentracje wyciągów z następujących roślin:

Masc konska Herbamedicus wlasciwosci

KASZTANOWIEC ZWYCZAJNY (KOŃSKI)
Do podstawowych substancji bioaktywnych należą aescyna, garbniki oraz glikozydy flawonowe. Mają one udział w podwyższeniu elastyczności ścian naczyń krwionośnych, zwiększeniu szybkości krążenia i przepływu krwi żylnej oraz pomagają zapobiegać tworzeniu się obrzęków. Są sprawdzonymi środkami na żylaki, mają też wyraźne działanie przeciwzapalne i gojące w przypadku urazów mięśni, stawów i ścięgien.


ŻYWOKOST LEKARSKI
Podstawową substancją jest alantoina. Wspomaga regenerację kości, stawów, chrząstek. Skutecznie tłumi zapalenia, przyśpiesza odnowę komórek i eliminuje zmęczenie mięśni. Wyraźnie pomaga podczas leczenia złamań, zwichnięć i potłuczeń.


JAŁOWIEC POSPOLITY
Uaktywnia system limfatyczny, usuwa substancje toksyczne z mięśni. Skutecznie działa przeciw skurczom i przyśpiesza regenerację mięśni. Wykazuje pozytywne działanie w przypadku reumatyzmu i suchych bólów (dna).

Masc konska Herbamedicus dawkowanie

Nanieść żel na chore miejsce w takiej ilości, aby skóra była zdolna go wchłonąć. Wmasować. W celu podwyższenia skuteczności działania zaleca się zastosować grubszą warstwę preparatu i suchy opatrunek.Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

MASC Konska Chlodzaca Herbamedicus - 300ml

MASC Konska Chlodzaca Herbamedicus - 300ml

MASC Konska Chlodzaca Herbamedicus -  dyskomfort stawów, mięśni i kręgosłupa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: