Obniżka! Otrivin Allergy - 15 ml Zobacz większe

Otrivin Allergy - 15 ml

Nowy produkt

Otrivin Allergy - leczenie sezonowego oraz niesezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 6.60 netto

-3%

£ 6.80 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Otrivin Allergy - 15 ml

Otrivin wskazania

Leczenie objawów przeziębienia, przekrwienia błony śluzowej nosa, ostrego i przewlekłego zapalenie błony śluzowej nosa, sezonowego oraz niesezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, naczynioruchowego zapalenie błony śluzowej nosa. Wspomagaąco w ostrym i przewlekłym zapaleniu zatok oraz w zapaleniu ucha środkowego. Pielęgnacja przed- i pooperacyjna w chirurgii nosa.

Otrivin właściwości:

Otrivin® jest miejscowo działającym środkiem, który poprzez obkurczanie naczyń krwionośnych zmniejsza przekrwienie błony śluzowej, jej obrzęk oraz ilość wydzieliny. Pacjentom cierpiącym z powodu niedrożności nosa, ułatwia oddychanie przez nos. Specjalny skład preparatu (formuła nawilżająca) zapobiega wysuszaniu i podrażnieniu błony śluzowej nosa. Działanie Otrivinu® rozpoczyna się w ciągu kilku minut i trwa do dziesięciu godzin.

Sposób użycia:

Stosować donosowo. 1 do 2 dawek do każdego otworu nosowego, 3 do 4 razy na dobę.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Otrivin Allergy - 15 ml

Otrivin Allergy - 15 ml

Otrivin Allergy - leczenie sezonowego oraz niesezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: