Test PSA do wykrywania antygenu prostaty - 1 szt Zobacz większe

PROSTA-CHECK Test do wykrywania antygenu PSA - 1 szt

Nowy produkt

PROSTA-CHECK Test do wykrywania antygenu PSA 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 13.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PROSTA-CHECK Test do wykrywania antygenu PSA - 1 szt

PROSTA-CHECK Test wskazania

PROSTA-CHECK Test do wykrywania antygenu prostaty PSA to wyrób medyczny służący do samokontroli w zakresie poziomu hormonu TSH we krwi. 

PROSTA-CHECK Test właściwości:

PROSTA-CHECK Test do wykrywania antygenu prostaty PSA umożliwia wykrycie podwyższonego poziomu antygenu PSA w krwi. U mężczyzn poziom antygenu gruczołu krokowego (PSA) daje ważne informacje o fizjologicznej kondycji prostaty. Stężenie PSA powyżej normy (4 ng/mL) mogą wskazywać na patologię prostaty (łagodny przerost, zapalenie gruczołu krokowego, rak prostaty). Wykonanie testu jest szybkie i proste, zajmuje 10 minut. Test PROSTA-Check jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest dostępny i stosowany również przez profesjonalistów (szybka diagnostyka szpitalna oraz laboratoryjna). Test przeznaczony jest dla mężczyzn będących w grupie podwyższonego ryzyka; należących do konkretnej grupy wiekowej - zgodnie z zaleceniami, badanie PSA raz do roku powinni wykonać wszyscy mężczyźni powyżej 50 roku życia; posiadających przypadki raka w rodzinie – jeżeli w najbliższej rodzinie (brat, ojciec) ktoś chorował na raka prostaty to ryzyko wzrasta około dwukrotnie; stosujących niekorzystną dietą – pokarmy z dużą zawartością tłuszczów nasyconych, mięso; palącym tytoń; posiadających problemy z oddawaniem moczu (słaby lub przerywany strumień moczu); odczuwających potrzebę częstego korzystanie z toalety; posiadającym trudności z rozpoczęciem oddawania moczu; odczuwającym naglące parcie, wrażenie niepełnego opróżnienia pęcherza oraz dolegliwości bólowe i obrzęki kończyn dolnych.

Stosowanie:

Test wykonuje się z krwi. W tym celu pozyskaj kroplę krwi z palca (automatyczny nakłuwacz w zestawie), następnie nanieś krew z diluentem do okna próbkowego. Odczekaj 10 min i odczytaj wynik. Sprawdź czy potrzebna jest pilna konsultacja z lekarzem.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

PROSTA-CHECK Test do wykrywania antygenu PSA - 1 szt

PROSTA-CHECK Test do wykrywania antygenu PSA - 1 szt

PROSTA-CHECK Test do wykrywania antygenu PSA 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: