OLIMP MAGMAX B6 - 50 tabletek Zobacz większe

OLIMP MAGMAX B6 - 50 tabletek

Nowy produkt

OLIMP MAGMAX B6 - 50 tabletek - zmęczenie, drganie powiek, kurcze mięśni

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 7.95

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

OLIMP MAGMAX B6 - 50 tabletek

OLIMP MAGMAX B6  wskazania

Jako suplement diety ułatwiający pokrycie zapotrzebowania organizmu na magnez, w szczególności dla osób odczuwających osłabienie, zmęczenie oraz wzmożoną drażliwość, drganie powiek, kurcze mięśni, żyjących w stresie, poddanych zwiększonemu wysiłkowi umysłowemu i/ lub fizycznemu.

OLIMP MAGMAX B6 wlasciwosci

MagMAX B6™ to suplement diety zawierający dużą dawkę magnezu w postaci cytrynianu, będącego dobrze przyswajalnym i tolerowanym źródłem tego pierwiastka. Magnez pomaga w prawidłowej pracy układu nerwowego, mięśni oraz przyczynia się do zmniejszania uczucia zmęczenia i utrzymania równowagi elektrolitowej. MagMAX B6™ został wzbogacony o witaminy B1 i B6, które wspólnie z magnezem uczestniczą w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B6 dodatkowo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego 


OLIMP MAGMAX B6 sposób użycia: 


1 tabletka 1-2 razy dziennie po posiłku.Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

OLIMP MAGMAX B6 - 50 tabletek

OLIMP MAGMAX B6 - 50 tabletek

OLIMP MAGMAX B6 - 50 tabletek - zmęczenie, drganie powiek, kurcze mięśni

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: