OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2 - 30 kaps Zobacz większe

OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2 - 30 kaps

Nowy produkt

OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2 - dba o prawidłowe funkcjonowanie serca, układu krążenia i kostnego

Więcej szczegółów

£ 12.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2 - 30 kaps

OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2 wskazania:


Preparat przeznaczony dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 oraz w witaminy D i K. Produkt w szczególności polecany osobom dbającym o prawidłowe funkcjonowanie serca oraz układu krążenia, a także troszczących się o utrzymanie zdrowych kości.

OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2 właściwości:


Gold Omega 3® D3 + K2 to suplement diety o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, uzupełniony o wysoką ilość naturalnej witaminy K z natto, występującej w najbardziej przyswajalnej i najaktywniejszej formie1 – menachinonu 7 (witamina K2). Produkt zawiera również witaminę D3 na poziomie aż 2000 j.m.Wysokogatunkowy i skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych, mianowany na 65% zawartość kwasów tłuszczowych omega-3, uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3.Kwasy omega-3 EPA (kwas eikozapentaenowy)  i DHA (kwas dokozaheksaenowy) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania łącznie 250 mg EPA i DHA dziennie).
Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu krwionośnego - witamina K przyczynia się bowiem do prawidłowego krzepnięcia krwi, witamina D natomiast pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi.
Witamina D uczestniczy także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Witamina K uczestniczy również w utrzymaniu zdrowych kości.


OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2 stosowanie:


1  kapsułka raz dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2 - 30 kaps

OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2 - 30 kaps

OLIMP GOLD OMEGA 3 D3+K2 - dba o prawidłowe funkcjonowanie serca, układu krążenia i kostnego

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: