MaxOn Forte - 2 tabletki na potencję Zobacz większe

MaxOn Forte - 4 tabletki na potencję

Nowy produkt

MaxOn Forte - do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji

Więcej szczegółów

£ 7.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

MaxOn Forte - 4 tabletki

MaxOn Forte wskazania i działanie

Maxon Forte 50 mg jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji definiowanej jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Maxon Forte 50 mg to lek na erekcję, który działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Maxon Forte pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Lek zawiera substancję czynną – syldenafil, który należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5).MaxOn Forte przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

MaxOn Active dawkowanie

Lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Zalecana dawka początkowa to 50 mg. Nie należy stosować częściej niż raz na dobę.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

MaxOn Forte - 4 tabletki na potencję

MaxOn Forte - 4 tabletki na potencję

MaxOn Forte - do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: