BENZACNE 100mg/g Żel, 30g Zobacz większe

BENZACNE 100mg/g Żel, 30g

Nowy produkt

BENZACNE - Leczenie różnych postaci trądziku pospolitego

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 6.65 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BENZACNE 100mg/g Żel, 30g

BENZACNE wlasciwosci

Benzacne jest lekiem w postaci żelu o działaniu przeciwtrądzikowym, przeznaczonym do stosowania miejscowego na skórę.  Lek zawiera substancję czynną benzoilu nadtlenek. Benzoilu nadtlenek po zastosowaniu na skórę łatwo przenika do warstwy rogowej naskórka i hamuje rozwój bakterii beztlenowych Propionibacterium acnes, będących jedną z przyczyn trądziku pospolitego.  Działa on także złuszczająco na naskórek, zmniejsza liczbę zaskórników.

BENZACNE stosowanie


Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: Stosować raz lub dwa razy na dobę. Po umyciu i osuszeniu trądzikowej skóry na chorobowo zmienione miejsca nanieść niewielką ilość leku - wystarczającą do ich pokrycia - i delikatnie wetrzeć.  Zwykle w ciągu 2 do 3 pierwszych tygodni leczenia stosuje się lek o zawartości nadtlenku benzoilu 50 mg/g i w razie konieczności kontynuuje leczenie lekiem o zawartości nadtlenku benzoilu 100 mg/g. Po użyciu leku należy umyć ręce.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania dotyczące działań produktu oraz dozowania.

Opinie

Napisz opinię

BENZACNE 100mg/g Żel, 30g

BENZACNE 100mg/g Żel, 30g

BENZACNE - Leczenie różnych postaci trądziku pospolitego

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: