STREBOXAR - 30 kaps Zobacz większe

STREBOXAR - uklad nerwowy 30 kaps

Nowy produkt

STREBOXAR - dla prawidłowego funkcjonowania komórek układu nerwowego

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 14.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

STREBOXAR - 30 kaps

STREBOXAR wlasciwosci

Suplement diety Streboxar zawiera  monofosforan urydyny (UMP) - nukleotyd - związek strukturalny, który wchodzi w skład kwssu rybonukleinowego (RNA) niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, w tym włókien nerwowych. Zawiera też witaminy B1, B6 oraz B12, które wspierają właściwe działanie układu nerwowego. Przyczyniaja się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego we wszytskich komórkach organizmu, włączając komórki nerwowe. Przekaźnictwo informacji między komórkami nerwowymi oraz funkcje transportowe w tych komórkach prócz energii wymagają także ciągłej przebudowy fosfolipidów w błonach komórkowych. Własnie z uwagi na to w preparacie zastosowano  cholinę będącą prekursorem fosfolipidów, które wchodzą w skład błon komórkowych. Cholina wraz z kwasem foliowym oraz witaminami B6 i B12 odgrywają niezwykle istotną funkcję ponieważ przyczyniają się do prawidłowego przebiegu metabolizmu homocysteiny - aminokwasu siarkowego, który wywiera wpływ na naczynia krwionośne między innymi te, którymi krew dopływa do poszczególnych obszarów mózgu. Witamina B12 i kwas foliowy uczestniczą też w procesie podziału komórek, który jest konieczny do ich odnowy. Co więcej, witaminy B12, B6 i kwas foliowy sprzyjają redukcji uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomagają utrzymać właściwe funkcje psychologiczne, które odzwierciedlają prawidłowe działanie układu nerwowego.

STREBOXAR wskazania


Streboxar to suplement diety, który wykazuje działanie wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego - ośrodkowego i centralnego. Uzupełnia codzienną dietę w monofosforan urydyny (UMP), cholinę i witaminy z grupy B. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

STREBOXAR stosowanie


Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

STREBOXAR - uklad nerwowy 30 kaps

STREBOXAR - uklad nerwowy 30 kaps

STREBOXAR - dla prawidłowego funkcjonowania komórek układu nerwowego

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: