ALERGO MAX - 10 tabl Zobacz większe

ALERGO MAX - 10 tabl

Nowy produkt

ALERGO MAX  - objawy sezonowej alergii, t.j. katar, świąd, wysypka. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 3.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ALERGO MAX - 10 tabl

ALERGO MAX wskazania

Lek Alergo Max jest preparatem przeznaczonym do stosowania w celu łagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i pokrzywką, takich jak: katar sienny, kichanie, swędzenie oczu czy nosa, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Lek adresowany dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.

ALERGO MAX wlasciwosci

Substancją czynną leku Alergo Max jest desloratadyna. Desloratadyna to lek przeciwhistaminowy II generacji, który blokuje łączenie się histaminy z receptorami i w związku z tym działa przeciwalergicznie – hamuje odczyny skórne, np. wysypkę, pokrzywkę oraz redukuje przepuszczalność naczyń błon śluzowych, w tym m.in. błony śluzowej nosa. Desloratadyna w niewielkim stopniu przedostaje się do ośrodkowego układu nerwowego, w związku z czym zwykle nie działa uspokajająco i nie wywołuje senności - dlatego zaliczana jest do leków przeciwhistaminowych II generacji. Alergo Max jest środkiem, który znacznie ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa - kichanie, swędzenie lub wydzielina z nosa, zaczerwienienie czy łzawienie oczu, oraz objawy wiążące się z pokrzywką - świąd skóry i pokrzywka. Dzięki lekowi Alergo Max złagodzenie powyżej wspomnianych objawów utrzymuje się przez 24 godziny. Znacznie ułatwia to normalne funkcjonowanie oraz spokojny sen. Jeśli po upływie 3 dni od rozpoczęcia stosowania leku nie nastąpi poprawa lub pacjent poczuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.

ALERGO MAX przeciwwskazania
Lek jest niewskaznay w przypadku nadwrażliwości na jego substancję czynną lub którąkolwiek inną substancję pomocniczą czy loratadynę.
Alergo Max nie należy stosować dłużej niż 10 dni bez konsultacji z lekarzem.


ALERGO MAX stosowanie


Lek przeznaczony do stosowania doustnego.
Zwykle zalecana dawka to jedna tabletka Alergo Max raz na dobę. Tabletkę należy połykać w całości popijając wodą i można przyjmować ją z posiłkiem lub bez posiłku.
)


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

ALERGO MAX - 10 tabl

ALERGO MAX - 10 tabl

ALERGO MAX  - objawy sezonowej alergii, t.j. katar, świąd, wysypka. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: