Obniżka! Cepan krem 35 g Zobacz większe

Cepan krem 35 g

Nowy produkt

Cepan skuteczny w leczeniu blizn po oparzeniach i zabiegach chirurgicznych. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 6.31 netto

-3%

£ 6.50 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Cepan krem 35 g

Cepan krem wskazania:

Jest skuteczny w leczeniu blizn po oparzeniach i zabiegach chirurgicznych, bliznowców, przykurczy, blizn powiek, blizn po czyrakach, blizn po trądziku.

 Cepan krem właściwości:

Krem Cepan powoduje uelastycznienie blizny, jej spłaszczenie i zblednięcie. Zastosowanie preparatu odpowiednio wcześnie zapobiega powstawaniu blizn. Alantoina, heparyna oraz wyciągi roślinne wpływają na metabolizm tkanki łącznej, ograniczają nadmierny wzrost ziarniny i zapobiegają tworzeniu się przerosłych blizn.
Składniki te wzmagają pęcznienie, zmiękczenie i rozluźnienie tkanki bliznowatej, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Zmywalne wodą podłoże kremu (emulsja o/w) sprzyja przenikaniu substancji czynnych w głąb blizny.
Krem przyspiesza regenerację tkanki zmniejszając stopień reakcji zapalnej, a także znosi uczucie napięcia i świądu. 

 Cepan krem przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.

 Cepan krem sposób użycia: 
Krem Cepan(R) należy nakładać na bliznę cienką warstwą, lekko masując, 2-3 razy dziennie. Przy bliznach starych i stwardniałych oraz w przykurczach należy niewielką ilość kremu nałożyć na jałowy gazik i przyłożyć na bliznę, na 30-60 minut. W zależności od wieku blizny leczenie trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. Efekt leczenia zależy od regularnego stosowania preparatu. Leczenie należy rozpoczynać możliwie jak najwcześniej po pojawieniu się blizny. Stosowanie kremu pozwala często uniknąć ponownej operacji lub transplantacji. Nawet po długotrwałej aplikacja nie obserwowano działań niepożądanych i powikłań. Najlepszy efekt leczniczy po zastosowaniu na młode blizny - nie dłużej niż 6 m-cy od chwili wygojenia rany i powstania blizny. Blizny kilkuletnie wymagają dłuższego okresu leczenia.  


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Cepan krem 35 g

Cepan krem 35 g

Cepan skuteczny w leczeniu blizn po oparzeniach i zabiegach chirurgicznych. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: