PROVAG - 40 kapsułek Zobacz większe

PROVAG - 20 kapsułek

Nowy produkt

PROVAG zapobiega infekcjom grzybiczym i bakteryjnym układu moczowo – płciowego

Więcej szczegółów

£ 12.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PROVAG - 20 kapsułek

PROVAG wlasciwosci

  • Preparat prOVag zawiera 1 miliard liofilizowanych bakterii kwasu mlekowego, które dzięki swoim silnym właściwościom probiotycznym korzystnie wpływają na mikroflorę układu moczowo – płciowego kobiet.
  • Naturalna flora bakteryjna pochwy składa się przede wszystkim z pałeczek kwasu mlekowego (rodzaj Lactobacillus). Produkują one nadtlenek wodoru, który działa antybakteryjnie oraz kwas mlekowy, który odpowiada za utrzymanie właściwego odczynu pH. Prawidłowa wydzielina pochwy posiada kwaśny odczyn, który hamuje wzrost drobnoustrojów chorobotwórczych odpowiedzialnych za rozwój stanów zapalnych układu moczowo-płciowego. Spadek liczby pałeczek kwasu mlekowego stwarza ryzyko rozwoju stanów zapalnych pochwy.
  • Równowaga mikrobiologiczna pochwy może zostać zaburzona przez takie czynniki jak: krwawienie miesiączkowe, ciąża, klimakterium, stosowanie środków antykoncepcyjnych, antybiotykoterapia, częste korzystanie z basenów oraz zwyczaje higieniczne takie jak np. częste stosowanie irygacji dopochwowych, tamponów.
  • Preparat prOVag pomaga przywrócić właściwą fizjologiczną florę układu moczowo- płciowego oraz utrzymuje właściwe pH pochwy, które hamuje wzrost drobnoustrojów patogennych.
  • Preparat prOVag stosuje się: wspomagająco w zapobieganiu infekcjom grzybiczym i bakteryjnym układu moczowo – płciowego; wspomagająco w leczeniu stanów zapalnych pochwy (w tym również podczas leczenia upławów); w trakcie i po leczeniu lekami przeciwbakteryjnymi, przeciwrzęsistkowymi i przeciwgrzybiczymi.
  • Preparat prOVag zaleca się szczególnie: wspomagająco w trakcie i / lub po kuracjach antybiotykowych w celu odbudowania właściwej flory bakteryjnej układu moczowo – płciowego; wspomagająco w trakcie i po kuracji metronidazolem oraz kotrimoksazolem; wspomagająco w trakcie i po leczeniu bakteryjnego i/lub grzybiczego zakażenia pochwy; wspomagająco przy wtórnych i nawracających zakażeniach bakteryjnych i grzybiczych układu moczowo- płciowego; w okresie okołomenopauzalnym (klimakterium); po okresie połogu; kobietom w trakcie i po menstruacji; kobietom przed i po zabiegach chirurgicznych w obrębie układu moczowo – płciowego, kobietom uczęszczającym na basen, często podróżującym; korzystającym z jacuzzi i solarium.


PROVAG przeciwwskazania
Nie należy stosować w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

PROVAG stosowanie

Stosować doustnie 1 kapsułkę dziennie, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Masa netto
Opakowanie zawiera 20 kapsułek doustnych.
Mas netto: 6,12 g.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

PROVAG - 20 kapsułek

PROVAG - 20 kapsułek

PROVAG zapobiega infekcjom grzybiczym i bakteryjnym układu moczowo – płciowego

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: