NEBU-DOSE ISOTONIC - roztwór w ampułkach do inhalacji i przemywania oczu - 5 x 5 ml Zobacz większe

NEBU-DOSE ISOTONIC - roztwór w ampułkach do inhalacji i przemywania oczu - 5 x 5 ml

Nowy produkt

NEBU-DOSE ISOTONIC - roztwór w ampułkach do inhalacji i przemywania oczu

Więcej szczegółów

£ 0.80

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NEBU-DOSE ISOTONIC - roztwór w ampułkach do inhalacji i przemywania oczu - 5 x 5 ml

NEBU-DOSE ISOTONIC WSKAZANIA

Nebu-Dose Isotonic roztwór do inhalacji w ampułkach to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w celu wykonywania terapii inhalacyjnych, zakraplania i przemywania oczu oraz płukania i oczyszczania nosa.

NEBU-DOSE ISOTONICWLASCIWOSCI

Nebu-Dose Isotonic roztwór do inhalacji w ampułkach to 0,9% roztwór fizjologicznej w postaci ampułek, bez konserwantów. Działanie preparatu podczas nebulizacji polega na wykorzystaniu różnych mechanizmów ułatwiających usunięcie wydzieliny z dróg oddechowych, poprawiając komfort oddychania, tj: rozbijanie wiązań jonowych wydzieliny śluzowej, dzięki czemu zmniejsza się lepkość i elastyczność wydzieliny; absorpcja wody z błony śluzowej i podśluzowej, co ogranicza obrzęk ścian dróg oddechowych; pobudzanie odruchu kaszlu i wykrztuszania jako mechanizmów wspomagających usuwanie śluzu zalegającego w oskrzelach, co prowadzi do udrożnienia dróg oddechowych. W przypadku stosowania w celu zakraplania oczu i płukania nosa preparat działa na zasadzie sił mechanicznych.

NEBU-DOSE ISOTONIC STOSOWANIE
Nebu-Dose Isotonic roztwór do inhalacji w ampułkach do terapii inhalacyjnej: preparat może być podawany przy użyciu dowolnego rodzaju nebulizatora. Zaleca się przestrzegania instrukcji użytkowania określonych przez producenta urządzenia. Do jednorazowej inhalacji używać 4 lub 5 ml roztworu, zgodnie z zaleceniami lekarza. Zastosowanie do oczu: roztwór może być stosowany na powierzchnię oka w obecności soczewek kontaktowych. Delikatnie nacisnąć ampułkę, aby zakroplić kilka kropli roztworu Nebu-dose isotonic na powierzchnię oka. Używać tak często, jak to konieczne. Zastosowanie do nosa: odchylić głowę do tyłu. Wprowadzić ampułki do otworu nosowego i delikatnie ją nacisnąć. Powtórzyć czynność w drugim otworze nosowym. Wyprostować głowę w celu umożliwienia odpływu śluzu i wytrzeć nadmiar płynu. Używać tak często, jak to konieczne. Nie wydmuchiwać nosa przez 10 minut po zastosowaniu preparatu. W przypadku niemowląt preparat aplikować przy użyciu jak najmniejszej siły nacisku na ampułkę, aby uniknąć ryzyka powikłań w uchu środkowym.

Skład:

Składniki Nebu-Dose Isotonic roztwór do inhalacji w ampułkach: jałowy roztwór chlorku sodu 0,9%.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

NEBU-DOSE ISOTONIC - roztwór w ampułkach do inhalacji i przemywania oczu - 5 x 5 ml

NEBU-DOSE ISOTONIC - roztwór w ampułkach do inhalacji i przemywania oczu - 5 x 5 ml

NEBU-DOSE ISOTONIC - roztwór w ampułkach do inhalacji i przemywania oczu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: