JOD BIO 150 mcg x 100 tab Zobacz większe

BeOrganic JOD BIO 150 mcg x 100 tab

Nowy produkt

JOD BIO 150 mcg 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 11.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BeOrganic JOD BIO 150 mcg x 100 tab

BeOrganic JOD WSKAZANIA

  • pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy
  • przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania tarczycy
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • poprawia funkcje poznawcze
  • poprawia metabolizm energetyczny

BeOrganic BIOVit&Min’s® to suplementy diety uzupełniające dietę w naturalne witaminy i minerały, w postaci ekologicznych ekstraktów roślinnych, standaryzowanych na zawartość odpowiednich składników odżywczych.

BeOrganic Jod BIO dostarcza wysoką dawkę naturalnego jodu (150 µg/tab), zawartego w ekologicznych, sproszkowanych algach brunatnych (Ascophyllum nodosum).

Algi Ascophyllum nodosum to bardzo pożywne, jadalne wodorosty morskie, stanowiące naturalne źródło dobrze przyswajalnego jodu, a także innych składników mineralnych i pierwiastków śladowych.

Algi są zbierane w sposób zrównoważony w obszarze dziewiczych wód u wybrzeży Szkocji. Ze względu na to, że rosną w naturalnym środowisku, możemy być pewni, że na żadnym etapie produkcji nie były używane sztuczne nawozy ani środki ochrony roślin, a produkt spełnia wszystkie standardy żywności ekologicznej.

Jako bardzo dobre źródło jodu algi Ascophyllum nodosum wspomagają pracę narządów wewnętrznych, w tym tarczycy oraz pomagają uzupełnić jego niedobór.


BeOrganic JOD STOSOWANIE

 1 tabletka w trakcie lub po posiłku popijając wodą.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

BeOrganic JOD BIO 150 mcg x 100 tab

BeOrganic JOD BIO 150 mcg x 100 tab

JOD BIO 150 mcg 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: