NATURSEPT MED KASZEL Lizaki - 6 szt Zobacz większe

NATURSEPT MED KASZEL Lizaki - 6 szt

Nowy produkt

NATURSEPT MED KASZEL Lizaki - ulatwia odkrztuszanie

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 3.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NATURSEPT MED KASZEL Lizaki  - 6 szt

NATURSEPT MED KASZEL WSKAZANIA

Wyrób medyczny na kaszel, przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zalecany w celu łagodzenia kaszlu, zmniejszenia jego częstotliwości i ułatwienia odkrztuszania.


NATURSEPT MED KASZEL WLASCIWOSCI

Składniki lizaków Natursept powlekają podrażnioną od kaszlu błonę śluzową gardła filmem ochronnym. Łagodzą kaszel, ułatwiają odkrztuszanie i zmniejszają jego częstotliwość. Zabezpiecza błonę śluzową przed czynnikami drażniącymi: suchym, zimnym i zanieczyszczonym powietrzem zmniejszając tym samym odruch kaszlowy. Gardło jest bardziej nawilżone i ułatwione jest odkrztuszanie zalegającego śluzu. Zawiera wyciąg z porostu islandzkiego czyli naturalny środek na choroby płuc, który skutecznie walczy z kaszlem dzięki właściwościom przeciwzapalnym i wykrztuśnym. Pomocny przy chrypie i podrażnionym przez suchy kaszel gardle. Działanie osłaniające, przeciwkaszlowe i wykrztuśne ma również inny składnik lizaków Natursept korzeń prawoślazu.


NATURSEPT MED KASZEL STOSOWANIE

Dzieci powyżej 3 lat: 1 lizak nie częściej niż trzy razy dziennie. Wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej. W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.

Informacja dodatkowa:

Wyrób zawiera cukier. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze 8-25 stopni Celcjusza. Chronić od światła i wilgoci. Krystalizacja nie stanowi wady wyrobu.

Składniki

Wyciąg suchy z porostu islandzkiego, kwas L-askorbinowy, ekstrakt gęsty z korzenia prawoślazu, suszony koncentrat aronii, cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy, aromat naturalny.Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

NATURSEPT MED KASZEL Lizaki - 6 szt

NATURSEPT MED KASZEL Lizaki - 6 szt

NATURSEPT MED KASZEL Lizaki - ulatwia odkrztuszanie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: