Actinovo Liposomalna Witamina C 250ml

Nowy produkt

Actinovo  Liposomalna Witamina C 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 18.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Actinovo Liposomalna Witamina C  250ml

Actinovo  Liposomalna Witamina C wskazania:

Odkryj moc witaminy C Udowodniono, że witamina C (kwas askorbinowy) jest ważnym przeciwutleniaczem dla ludzkiego organizmu i jest wytwarzana niezależnie przez prawie wszystkie żywe organizmy. Z drugiej strony ludzie utracili tę zdolność z powodu mutacji w ewolucji i są zmuszeni pozyskiwać witaminę z pożywienia.

Ten multitalent nie dość, że ma znaczący wpływ na pracę naczyń krwionośnych i metabolizm energetyczny człowieka, to dodatkowo chroni nasze komórki przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami. Ponadto kwas askorbinowy przyczynia się do regeneracji obecnej w organizmie witaminy E oraz wpływa na tkankę łączną, kości, skórę i zęby w syntezie kolagenu.

Zalety przeciwutleniacza w skrócie Witamina C wspomaga obronę immunologiczną organizmu. przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania umysłowego. pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. wspomaga prawidłowy metabolizm energetyczny. służy do zmniejszenia zmęczenia. zwiększa wchłanianie żelaza.

Szczególnie podczas stresu fizycznego i psychicznego, a także zwiększonego obciążenia układu odpornościowego, często spożywa się znacznie więcej witaminy C niż zwykle. Aby zapobiec niedoborom, zaleca się dodatkowe przyjmowanie suplementów diety w połączeniu ze zbilansowaną dietą.

Badania pokazują: Liposomalna witamina C zapewnia całodobową podaż Porównując trzy formy proszku, tabletek i płynu, nasze badanie pokazuje, że płynny suplement liposomalny ActiNovo dzięki swojej bezkonkurencyjnej skuteczności przeważa nad konwencjonalnymi tabletkami, ale także nad formą proszku.

BioStudy_VitaminC_EN Dzięki dawce 1000 mg witaminy C, produkt ActiNovo gwarantuje 12-krotnie skuteczniejsze wchłanianie niż tabletka witaminy C o dokładnie takiej samej ilości. Już 10 ml liposomu C może w sposób ewidentny dostarczać witaminę przez 24 godziny. Nawet przez cały dzień (24 godziny) po zażyciu nadal masz wyższy poziom witaminy C w krwiobiegu, niż mógłby kiedykolwiek osiągnąć tabletka! Porównanie: 10 ml liposomalnej witaminy C (1000 mg) to odpowiednik 10 dużych pomarańczy, które trzeba zjeść dziennie, aby wchłonąć taką samą ilość przeciwutleniacza! Wolisz to owocowe?

Dawkowanie:

10ml lub 2 lyzeczki

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Actinovo Liposomalna Witamina C 250ml

Actinovo Liposomalna Witamina C 250ml

Actinovo  Liposomalna Witamina C 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: