MIESZANKA NA PASOŻYTY zioła sypkie 100 g Zobacz większe

MIESZANKA NA PASOŻYTY zioła sypkie 100 g

Nowy produkt

MIESZANKA NA PASOŻYTY zioła sypkie

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 3.75

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

MIESZANKA NA PASOŻYTY zioła sypkie 100 g

MIESZANKA NA PASOŻYTY właściwości:

UWAGA: Przed każdym użyciem należy bardzo dokładnie wymieszać zioła na pasożyty !!

1 tydzień: Wsypać 2 łyżki stołowe mieszanki ziołowej na pasożyty do termosu i zalać 2 szklankami wrzącej wody. Zamknąć i odstawić na 1 godzinę. Przecedzić. Napar wypić w 3 podzielonych porcjach w ciągu dnia na pusty żołądek, czyli najlepiej na 30 min. przed posiłkiem. W ten sposób przygotować i pić napar codziennie w ciągu pierwszego tygodnia.

2 tydzień: Wsypać 1 łyżkę stołową mieszanki ziołowej na pasożyty do termosu i zalać 1 szklanką wrzącej wody. Zamknąć i odstawić na 1 godzinę. Przecedzić. Napar wypić w 3 podzielonych porcjach lub też jednorazowo w ciągu dnia na pusty żołądek, czyli najlepiej na 30 min. przed posiłkiem. W ten sposób przygotować i pić napar codziennie w ciągu drugiego tygodnia.

Po dwóch tygodniach spożywania naparu należy zrobić 3-tygodniową przerwę a następnie powtórzyć jego spożywanie zgodnie z wyżej opisanym schematem postępowania.

Napar można słodzić miodem

MIESZANKA NA PASOŻYTY sklad:

ziele tymianku – 23,8%, kłącze tataraku – 23,8%, korzeń omanu – 23,8%, liść mięty pieprzowej – 11,9%, liść orzecha włoskiego – 11,9 %, ziele piołunu – 4,8%

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

MIESZANKA NA PASOŻYTY zioła sypkie 100 g

MIESZANKA NA PASOŻYTY zioła sypkie 100 g

MIESZANKA NA PASOŻYTY zioła sypkie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: