2kc x 12 tabl Zobacz większe

2KC XTREME x 12 tabl

Nowy produkt

2kc zapobiega powstawaniu kaca, łagodząc dyskomfort powstający po konsumpcji alkoholu.

Więcej szczegółów

£ 4.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

2KC XTREME x 12 tabl

2kc właściwości i zastosowanie

Właściwości niektórych składników

  • Witamina C - pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, dziąseł, skóry, zębów i chrząstek, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego
  • Cynk - pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej, utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów i utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych; pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, włosów i paznokcie, a także w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.
  • Niacyna - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i funkcji psychologicznych, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
  • Kwas pantotenowy - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego


2kc przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

2kc stosowanie

Zalecane spożycie: w zależności od ilości spożywanego alkoholu przyjmować od 2 do 3 tabletek przed i w trakcie spożywania, a kolejne 2 - 3 tabletki bezpośrednio po jego zakończeniu. Następnego dnia można przyjąć dodatkowo od 2 do 3 tabletek.

Składniki

  • 10mg wyciągu z opuncji, 100mg kwasu bursztynowego, 37mg kwasu fumarowego, 100mg glutaminianu monosodowego, 100mg glukozy, 60mg glicyny, 60mg l-cysteiny, 20mg wyciągu z żeń-szenia, 27mg(33%)* witaminy C; 1,6mg (16%)* cynku; 5mg (33%)* niacyny, 2mg (33%)* kwasu pantotenowego; 0,5mg (33%)* ryboflawiny; 0,4mg (33%)* tiaminy.

RWS - % referencyjnych wartości spożywczych
* brak referencyjnej wartości spożywczej
Apteka UE Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

2KC XTREME x 12 tabl

2KC XTREME x 12 tabl

2kc zapobiega powstawaniu kaca, łagodząc dyskomfort powstający po konsumpcji alkoholu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: