BIO-OMEGA3 NATURAL - 60 kapsułek Zobacz większe

BIO-OMEGA3 NATURAL - 60 kapsułek

Nowy produkt

BIO-OMEGA3 polecane  dla osób ze schorzeniami układu sercowo - naczyniowego.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 13.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BIO-OMEGA3 NATURAL - 60 kapsułek

BIO-OMEGA3 wskazania:

Olej rybi zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.
Zawarte w nim kwasy tłuszczowe omega-3, EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dekozaheksaenowy), obniżają ciśnienie krwi, zapobiegają nieregularnemu rytmowi serca (arytmii), sklejaniu się płytek krwi, oraz przeciwdziałają procesom, które prowadzą do stwardnienia tętnic (miażdżycy).
Preparat ten ma świeży, cytrynowy zapach, który został dodany z myślą o osobach nie lubiących specyficznego zapachu i smaku ryb.
W przeciwieństwie do preparatu Bio-Omega 3 Plus, który zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 w wolnej formie, w Bio-Omega 3 Natural kwasy te nie zostały rozłożone. Oznacza to, że w procesie trawienia enzym o nazwie „lipaza” dokonuje ich rozkładu i przygotowuje do wchłonięcia w jelicie cienkim.
Spowalnia to proces wchłaniania, lecz kwasy tłuszczowe nie przetworzone, występujące w formie trójglicerydów, są mniej kosztowne pod względem produkcji.

BIO-OMEGA3 sposób użycia:
Dorośli: Przyjmować 1-2 kapsułki dziennie po posiłku.
Dzieci powyżej 4 roku życia: 1 kapsułka dziennie po posiłku.

Składniki:

Olej rybi, żelatyna pochodząca z ryb, glicerol (substancja utrzymująca wilgoć), woda oczyszczona, aromat o smaku cytrynowym.

1 kapsułka zawiera: olej rybi 1000mg (w tym: Omega-3 nienasycone kwasy tłuszczowe 350mg, EPA (kwas eikozapentaenowy) 180mg, DHA (kwas dokozaheksaenowy) 120mg).
2 kapsułki zawierają: olej rybi 2000mg (w tym: Omega-3 nienasycone kwasy tłuszczowe 700mg, EPA (kwas eikozapentaenowy) 360mg, DHA (kwas dokozaheksaenowy) 240mg).

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

BIO-OMEGA3 NATURAL - 60 kapsułek

BIO-OMEGA3 NATURAL - 60 kapsułek

BIO-OMEGA3 polecane  dla osób ze schorzeniami układu sercowo - naczyniowego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: