• Out-of-Stock
ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok - 30 sasz
  • ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok - 30 sasz

ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok od 4 r - 30 sasz

Ocena 

ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok

5,52 £
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok - 30 sasz

ZATOXIN RINSE WSKAZANIA

Zatoxin Rinse Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok to wyrób medyczny zalecany do stosowania w zapaleniu zatok przynosowych, w nieżycie nosa różnego pochodzenia, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok oraz profilaktycznie, w celu utrzymania prawidłowej higieny nosa i zatok.

ZATOXIN RINSE właściwości:

Zatoxin Rinse Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok umożliwia dokładne oczyszczenie nosa i zatok z zalegającej wydzieliny, alergenów oraz patogenów, tym samym ograniczając gromadzenie się czynników, które mogą powodować infekcję. Dodatkowo, wyrób nawilża suchą i podrażnioną błonę śluzową nosa i zatok. Zestaw zawiera 30 saszetek z proszkiem do sporządzenia roztworu do płukania zatok. Stanowi on uzupełnienie do zestawu Zatoxin Rinse z irygatorem.

ZATOXIN RINSE Stosowanie:

Zatoxin Rinse Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok należy stosować zgodnie z instrukcją używania. Nadaje się do stosowania przez dorosłych i dzieci powyżej 4. roku życia. W przypadku zapalenia zatok przynosowych, w nieżycie nosa różnego pochodzenia, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok oraz profilaktycznie, w celu zachowania higieny nosa i zatok: rozpuścić 1 saszetkę w 240 ml przegotowanej wody o temperaturze ciała, co pozwala przygotować izotoniczny roztwór do irygacji. W razie potrzeby, w przypadku silnych objawów takich jak np. uciążliwe uczucie zatkanego nosa: rozpuścić 2 saszetki w 240 ml przegotowanej wody o temperaturze ciała, co pozwala przygotować hipertoniczny roztwór do irygacji. Do przeprowadzenia płukania u osoby dorosłej należy użyć 120 ml roztworu na każdy otwór nosowy. W przypadku przeprowadzania płukania u dzieci należy użyć 60 ml roztworu na każdy otwór nosowy. Pozostałą część niewykorzystanego roztworu należy wylać. Częstotliwość stosowania zestawu: płukanie nosa przeprowadzać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza, profilaktycznie stosować 2-3 razy w tygodniu.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok od 4 r - 30 sasz

ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok od 4 r - 30 sasz

ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku